Çözüldü Şebeke sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gkyzrl40

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökay
Cihazım
xiomi mi a1
Konular
14
Merhaba arkadaşlar bugün xiomi mi a1 aldım sim kartımı taktigimda herşey normaldi fakat oreo güncellemesini yaptıktan sonra şebeke yerindeki x işareti çıktı bunun anlamı nedir nasıl düzeltilir yardımcı olursanız sevinirim
Resimden bakabilirsiniz.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
Merhaba arkadaşlar bugün xiomi mi a1 aldım sim kartımı taktigimda herşey normaldi fakat oreo güncellemesini yaptıktan sonra şebeke yerindeki x işareti çıktı bunun anlamı nedir nasıl düzeltilir yardımcı olursanız sevinirim
Resimden bakabilirsiniz.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
x işareti internete mobil veri üzerinden bağlı olmadığını veya apn ayarlarında bir sorun olduğunu belirtiyor olabilir

gkyzrl40

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökay
Cihazım
xiomi mi a1
Konular
14
x işareti internete mobil veri üzerinden bağlı olmadığını veya apn ayarlarında bir sorun olduğunu belirtiyor olabilir
İnternete mobilveriden bağlanınca 4g yazısı çıkıyor ama mobil veriyi kapatınca x çıkıyor sanırım bu sorun oreo güncellemesi ile gelen birşey general mobile dede var herhalde bir resimde görmüştüm

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
İnternete mobilveriden bağlanınca 4g yazısı çıkıyor ama mobil veriyi kapatınca x çıkıyor sanırım bu sorun oreo güncellemesi ile gelen birşey general mobile dede var herhalde bir resimde görmüştüm
Bu bir sorun değil ki. Mobil verinin kapalı olduğunu gösteriyor. İlk olarak araştıralım konu açmadan önce. Konu kilit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt