Yardım Şebeke sorunu

mhmtklk

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
mehmet
Cihazım
redmi note9pro
Konular
1
öncelikle herkese merhabalar,

6-7 ay önce hepsiburada.com'dan aldığım Xiaomi Redmi note 9 pro 128 gb telefonumu açıp kapadığım zaman şebeke (vodafone) egde bağlanıyor. Ne yaptıysam düzeltemedim. İlk başlarda 4-5 saatte 4,5 G ye geçiyordu. Şimdi aradan bir gün geçmesine rağmen şebeke halen EDGE bağlanıyor.

**internette araştırırken mobil ağ türü seçme, şebeke ayarları ve tercih edilen ağ türü ayarlama olan videoları denedim. olmadı. (LTE/TD-SCMA/UMTS)

Konu hakkında yardımlarınız rica olunur. Şimdiden teşekkürler.

serdocan

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serdar
Cihazım
RN 12 Pro
Meslek
Reklam Op. Uzmanı
Konular
34
Hocam cihaz yurt içi o yüzden ya operatör kaynaklı bir sorun var ya da cihaz arızalı. servise verebilir ya da cihazda farklı bir operatörün hattını deneyebilirsiniz.

mhmtklk

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
mehmet
Cihazım
redmi note9pro
Konular
1
Hocam cihaz yurt içi o yüzden ya operatör kaynaklı bir sorun var ya da cihaz arızalı. servise verebilir ya da cihazda farklı bir operatörün hattını deneyebilirsiniz.
farklı bir operatör denedim. aynı problemi yaşadım.

Cayanshn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cayan
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
2
Sorun cihaz kaynaklı operatör ile değil aynı sorun bendede var garantiye göndermen lazım note 9 pro serisinin yuzde 40 nda bu problem var malesef

serdocan

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serdar
Cihazım
RN 12 Pro
Meslek
Reklam Op. Uzmanı
Konular
34
Maalesef başka operatör simi denediyseniz cihaz garantiye gidecek hocam başka şansınız yok. geçmiş olsun

mhmtklk

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
mehmet
Cihazım
redmi note9pro
Konular
1
Sorun cihaz kaynaklı operatör ile değil aynı sorun bendede var garantiye göndermen lazım note 9 pro serisinin yuzde 40 nda bu problem var malesef
teşekkürler. servise göndermeden yapabileceğim bir ayarsa yapmak istemiştim, artık mecbur göndereceğim.

Cayanshn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cayan
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
2
teşekkürler. servise göndermeden yapabileceğim bir ayarsa yapmak istemiştim, artık mecbur göndereceğim.
Servise göndermedim ben hala aslında 2g de benim telefon çekiyor 4.5 g ve 3g de çekmiyor sen denemissin heralde bunu

serdocan

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Serdar
Cihazım
RN 12 Pro
Meslek
Reklam Op. Uzmanı
Konular
34
Servise göndermeden yapabileceğin bir şey var şebekeyi 2g de kullanırsan şebeke full çekiyor şu an ben öyle kullanıyorum yakında bende garantiye gondericem
Hocam cihazda internet olmayacak o zaman da en mantıklısı hemen göndermek yine cihaz sahibi bilir tabi.

mhmtklk

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
mehmet
Cihazım
redmi note9pro
Konular
1
Hocam cihazda internet olmayacak o zaman da en mantıklısı hemen göndermek yine cihaz sahibi bilir tabi.
pazartesi kargo ile göndereceğim . umarım kısa zamanda yapıp gönderirler. :)

Üst Alt