Yardım SD Kart Erişim Problemi - Redmi Note 8

bailamo

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Eray
Cihazım
Lg g2
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
MIUI Global 1.0.6 Karalı Sürüm
Telefon Modeli
Redmi Note 8
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Merhabalar, Redmi Note 8 kullanıyorum. 64GB micro sd kart taktım, dosyalarımı oraya aktardım sıkıntı yok fakat sd karttan bir veri silmem gerektiğinde ya da s karttan telefon hafızasına tekrar dosya almak istediğimde "SD Karta Erişim İzni Verin" diye bir uyarı geliyor, hatta nasıl yapacağımı da gösteriyor fakat yapamıyorum. Gösterdiği hiçbirşeyi bulamıyorum. Konu hakkında bilgisi olan var ise yardımlarınızı rica edeceğim. Bu hata hem mi dosya yöneticisinde, hem de asus dosya yöneticisinde aynı malesef. Şimdiden teşekkür ediyorum.

MANUPLE

Ctrl + L
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Netizen
Cihazım
Poco X3 Nfc
Meslek
Yazılım Uzmanı
Konular
39
Maalesef bu erişim problemini çoğu kişi yaşıyor.
Deneme yanılma yöntemiyle sorunu çözebilirsiniz.
Özellikle dosya sistemini kullandığınız zamanlar ekrana gelen mesajları iyi takip etmenizde yarar var.
Şu an aklıma gelen:
AYarlardan / Uygulamalar / Uygulamaları Yönet 'e giriş yaparak oradan da Mi dosya yöneticisini açarak Verileri Temizleyin ve ardından da dosya yöneticisini açarak işlemleri yeniden yapmaya çalışın sanırım o ara size bazı sorular soracaktır, onları iyi takip ederek izin vermeyi gerçekleştirebilirsiniz.

OLmaz ise bunun dışında başka dosya yöneticileri yükleyerek çeşitli denemeler yaparak sorunu çözebilirsiniz.

NOT: SD kartın içerisinde bilgi var ise boşaltarak Ayarlar içerisinde SD kartı telefon sistemi aracılığıyla formatlandırma/biçimlendirme yaparak ta sorunu çözebilirsiniz.
Hatalı format seçenekleri kullanmış olabilirsiniz. Genelde FAT32 tercih ediliyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ayrıca aşağıdaki konuyu okuyarak ta çözüm bulabilirsiniz.

Yardım - SD kart erişim izni

Son düzenleme:
Oyla:

bailamo

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Eray
Cihazım
Lg g2
Konular
1
Yardımlarınız için çok teşekkür ederim. Konuyu açtıktan sonra SD kartı çıkarıp Win7'li bilgisayarıma taktım gayet güzel çalışıyor. Tekrar telefona takıp bakayım dedim sorun düzeldi. Telefondan da hiç bir ayar yapmadım. Neden böyle oldu anlamadım. Tekrar teşekkür ediyorum, bu sayede aynı sorunu yaşayan arkadaşlarımıza da yardımcı oldunuz.

Oyla:

MANUPLE

Ctrl + L
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Netizen
Cihazım
Poco X3 Nfc
Meslek
Yazılım Uzmanı
Konular
39
Windows Sistemi hataları tarama yapmış olabilir.

Oyla:
Üst Alt