Yardım scooter çalışmıyor

baris81

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
aydın
Cihazım
mi scooter pro
Konular
1
mi pro model scooterda androidde fw attıktan sonra ekran gitti ve çalışmıyor, sadece düğmeye uzun basınca arka stop lambası kesik kesik yanıyor, düğmeye uzun basınca da kapatıyor. şuan bloototh bağlantısı kurabiliyor. acaba factory fw de reset nasıl yaparım. geri getirmek için.

casibao

Her türlü halı kilim turistlik gezi..
Yönetici
Admin
Satış Sorumlusu
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
MI 5
Konular
124
Kardeşim bu sorun bendede oldu nasıl hallettin kendini hallettik banada yardımcı olurmusun rica etsem aynı şekil yazılım attım ekran gitti açılmıyor
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bu sorunu halledebildiniz mı bende yazılım atarken ekran kapandı açmaya çalışıyorum açılmıyor sadece arka far yanıp sönüyor bu sorunu nasıl halletttiniz iletişime gecermisiniz benimle lütfen

Merhaba; yanlış yazılım atmışsınız, yeniden yazılım atmayı denyiniz.

Oyla:

molell

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kadir
Cihazım
s4
Konular
1
Yeniden yazılım atamazsınız istanbuldaysanız duzeltebilirim

Oyla:

alperencesu01

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Alperen
Cihazım
M365
Konular
0
Merhaba; Scooter şarja taktığınızda adaptörün üzerinde yanan yeşil ışık kırmızı oluyor mu? eğer yeşil yanıyorsa 1 gece Scooter 1 gece şarjda tutun düzelmezse satın aldığınız yer ile iletişime geçin.
Merhaba M365 düz model hiçbir şekilde çalışmıyor ne işık yanıyor ne başka bişi yardem edermsiniz

Oyla:

casibao

Her türlü halı kilim turistlik gezi..
Yönetici
Admin
Satış Sorumlusu
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hüseyin
Cihazım
MI 5
Konular
124
Merhaba M365 düz model hiçbir şekilde çalışmıyor ne işık yanıyor ne başka bişi yardem edermsiniz

Merhaba scooter hiç bir şekilde çalışmıyorsa sebeplerini araştırmak lazım. üst board arızalı olabilir ana kart arızalı olabilir pil bms kartı arızalı olabilir piliniz arızalı olabilir sırasıyla bakmak gerekiyor.

Oyla:

gokerpasa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
göker
Cihazım
mi8
Konular
0
mi pro model scooterda androidde fw attıktan sonra ekran gitti ve çalışmıyor, sadece düğmeye uzun basınca arka stop lambası kesik kesik yanıyor, düğmeye uzun basınca da kapatıyor. şuan bloototh bağlantısı kurabiliyor. acaba factory fw de reset nasıl yaparım. geri getirmek için.

Oyla:

molell

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kadir
Cihazım
s4
Konular
1
yazılımsal sorun büyük ihtimal yazılım atılması lazım

Oyla:

Baser21

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Atilla
Cihazım
M 365 pro 2
Konular
0
Sanırım yanlış yazışım yüklemişsiniz.

verdiğim yazılımı yükleyebilirsin; bende hizlandirdim 1 gun kullandim simdi xiaomi home dan baglanamiyorum ama down g dan baglanabiliyorum yazilim yuklesemde duzelmiyor verdiginiz link te yanmis sanirim

Oyla:

ermanblg

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Erman
Cihazım
Note8pro
Konular
0
siz halledebildiniz mi orjinal yazılımını kurarken aynı problem oldu açılmıyor şimdi.

Oyla:

kerem25

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
kerem
Cihazım
redmi 6a
Konular
0
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

duzeltebilen varmı pls

Oyla:
Üst Alt