Yardım Sayın Hocalarım yardım eder misiniz lütfen

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Corcbyby

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi note 8
Konular
16
İyi günler saygı değer dostlar
Lenovo eveeypad3 tabletim arkadaşımın yanlış müdehalesi sonucu sistem uygulamalarını sildi sanırım açmaya çalıştığımda şarj alıyor şarj ibaresi geliyor ve tarihi 1970 gösteriyor onun harici recovery e giriyor fakat hiçbir şekilde sıfırlanmıyor sınırlamaya çalıştığımda takılı kalıyor bilgisayarda rom yüklemeye çalıştığımda dowland moda alamadığım için QFİL Sahara fail veriyor diğer uygulamalar da işe yaramıyor bu sebeple lise son sınıfım ders videoları izliyorum ve yenisini alacak durumum yok ne önerirsiniz teşekkür ediyorum
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

İyi günler saygı değer dostlar
Lenovo eveeypad3 tabletim arkadaşımın yanlış müdehalesi sonucu sistem uygulamalarını sildi sanırım açmaya çalıştığımda şarj alıyor şarj ibaresi geliyor ve tarihi 1970 gösteriyor onun harici recovery e giriyor fakat hiçbir şekilde sıfırlanmıyor sınırlamaya çalıştığımda takılı kalıyor bilgisayarda rom yüklemeye çalıştığımda dowland moda alamadığım için QFİL Sahara fail veriyor diğer uygulamalar da işe yaramıyor bu sebeple lise son sınıfım ders videoları izliyorum ve yenisini alacak durumum yok ne önerirsiniz teşekkür ediyorum
Açmaya çalıştığımda ise Lenovo logosunda takılı kalıyor.

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Windows 7 ile deneyin Windows 10 da sahara fail verir. Unlock yapmanız lazım. 4pda sitesinden araştırmalar yapınız

Corcbyby

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi note 8
Konular
16
Windows 7 ile deneyin Windows 10 da sahara fail verir. Unlock yapmanız lazım. 4pda sitesinden araştırmalar yapınız
Denedim sonuç değişmedi telefonu dowland moda geçiremiyorum sanırım ondan 4pda da yeterli bilgi bulamadım

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Forum kuralları
  • 3.11. Acil Yardım, Pls, Lütfen Bakın, Help vb. şeklide başlık açılması yasaktır.

Sorununuza uygun bir konu başlığı seçtikten sonra konunuzu yeniden açabilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt