SATIYORUM

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yunus5466

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yunus emre
Cihazım
Mi6
Konular
1
anakart arizali mi6 var kozmetik cok iyi durumda konum gaziantep iletisim

Moderatör tarafında düzenlendi:

StreX

from past to future
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mert
Cihazım
iPhone 15
Konular
240
3. Site Düzeni

Sitemizi elimizden geldiğince düzenli olarak kullanabilmek için aşağıdaki kuralla uyulması esastır.

• 3.1. Sitemizde sadece açık ve anlaşılır başlıklara/mesajlara izin verilmektedir.
  • 3.2. Uygulama/Oyun paylaşımlarında başlık içerisinde Uygulamanın tam adına ve sürüm bilgisine yer verilmesi tavsiye edilmektedir.
  • 3.3. Yardım/Destek/İstek paylaşımlarında konunun özeti olan tek bir cümle başlık olarak kullanılmalıdır.
  • 3.4. Aynı sorun için birden fazla başlık açılmaması ve konunun ilgili bölüme açılması esastır.
  • 3.5. Açılan konuların başlıklarında karakter kullanılması yasaktır.
  • 3.6. Konularda ve mesajlarınızda ideal dışı font boyutuna sahip karakterler kullanmak, tamamı kalın, italik, altı çizili mesajlar yazmak yasaktır.
  • 3.7. Mesajların ve konu başlıklarının tümü büyük ve/veya renkli harfler ile yazılamaz.
  • 3.8. Yazılan konu ve mesajlarda iletişim adresi verilmemelidir.
  • 3.9. Bilgi vermek amacının dışında ( satış, reklam, cinsel içerikli, ticari vb. ) linkler vermek yasaktır.
  • 3.10. Konu başlıklarında kelimelerin ilk harflerinin büyük, diğer harflerin ise küçük harflerle yazılması zorunludur.
  • 3.11. Acil Yardım, Pls, Lütfen Bakın, Help vb. şeklide başlık açılması yasaktır.
  • 3.12. Arka arkaya 3'den fazla mesaj atmak yasaktır. (Flood)
  • 3.13. Gereksiz mesaj atmak ve gereksiz -rep / +rep vermek yasaktır.
  • 3.14. Boş mesaj atmak yasaktır.
  • 3.15. Aynı mesajı kopyalayarak arka arkaya birden fazla konu altına yazmak yasaktır.
  • 3.16. Konu içerisinde sadece konu başlığında belirtilen konunun tartışılması esastır. Farklı sorularınız varsa ilgili başlıklar altında sorun.
  • 3.17. Gereksiz yere alıntı yapılması yasaktır.
  • 3.18. Yanlışlıkla açılan konularınız veya hatalı gönderdiğiniz mesajların yeniden düzenlenmesi için forum yöneticilerimize başvurabilirsiniz.
  • 3.19. Android dışı konularınızı Kategori Dışı Konular başlığı altına açın.
  • 3.20 Konuların güncel kalması, konunun sıralamada yukarıya çıkması için konuya güncel, up, yukarı vb. anlamsız mesajlar yazılması yasaktır.
  • 3.21 Sorularınız için forum yöneticilerine özel mesaj atmayın. Konunuzu gördüğümüzde en kısa sürede ilgileneceğiz.
  • 3.22 Link.tl, Adf.ly ve benzeri link kısaltarak para kazandıran sitelere ait bağlantıların sitemizde yayınlanması yasaktır.
  • 3.23 Forumlarda sorun çözümlerinin yine forumda ve herkese açık alanlarda bulunması esastır. Özel mesaj sistemini sadece gerçekten "özel" olması gereken işleriniz için kullanın.
  • 3.24 Telegram, Whatsapp, Facebook vb. harici sitelere ve sosyal medya uygulamalarında yer alan platformlara yönlendirme yapılması yasaktır.
  • 3.25 Üyelerimizin mesajları, konuları, profil bilgileri vb. açıkça görülebilen alanlarda mail adresi, telefon numarası, sosyal medya hesapları gibi kişisel iletişim bilgilerini paylaşmaları yasaktır. Forumumuzda iletişim forum üzerinden gerçekleştirilmektedir.

Konu yanlış yere açılmış,
Etiket hatalı,
Konu başlığı ya da içeriğin tamamı büyük harfler ile yazılamaz.
Mesaj içerisinde iletişim adresi paylaşmanız yasak
Satışa koyduğunuz ürünün,görselleri ve fiyatı eklenmesi zorunludur.
Bu kusurları göz önünde bulundurarak konunuzu tekrar açabilirsiniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt