Satıldı [SATILDI] Redmi Note 9S 4 GB/64 GB Aurora Mavi [Yurtiçi - 12 Ay TR Garantili - Global Version]

BugategAyas

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Ahmet
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Makale Yazarı
Konular
67
Ürün Durumu
Kullanılmış / İkinci El
Fiyat
2300
Ürün Takas Durumu
Başka ürünle takas yapabilirim
Marka: Redmi
Model: Note 9S
RAM: 4 GB
ROM: 64 GB
Batarya: 5020 mAh (Oyun hariç yoğun kullanımda 1 günü çok rahat çıkartıyor)
Android Sürümü: Android 11
MIUI Sürümü: MIUI 12.0.2.0 RJWMIXM
Garanti Süresi (Kalan): 12 Ay
Ekran Paneli: Huaxing Panel
Ekstra: Kutu, Garanti, Şarj adaptörü, Şarj kablosu, SIM iğnesi + 2 adet şeffaf kılıf + 1 adet baskılı kılıf + 1 adet tank kılıf
Konum: Kayseri (Güven sağlandığı taktirde kargo ile gönderim sağlarım. Kargo masrafı alıcıya aittir.)

Telefonumun ekran paneli Huaxing Paneldir. Redmi Note 9 serisinde 2 adet ekran paneli kullanılmıştır; Tianma ve Huaxing. Tianma panel kullanıcıları ekran yanması (ghost screen)'ndan şikayet ediyorlar. Benim telefonumda Huaxing panel olduğu için bu sorun ortadan kalkıyor. Telefonu çok titiz kullandım ve önünde ki kırılmaz camını da eskidikçe değiştirdim. Xiaomi Mi Note 10 alacağım için telefonumu satıyorum. Hiçbir kozmetik ya da donanımsal sorunu bulunmamaktadır.

Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
150
Sıfırı ve TR garantilisi 2837 TL.Benim fikrim 1 yıl kullanılmış telefonun sıfırına kıyasla arasındaki fark bence bu kadar az olmamalı.Ve artı kargo masrafını da düşünürsek +40-50 tl o olur

BugategAyas

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Ahmet
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Makale Yazarı
Konular
67
Sıfırı ve TR garantilisi 2837 TL.Benim fikrim 1 yıl kullanılmış telefonun sıfırına kıyasla arasındaki fark bence bu kadar az olmamalı.Ve artı kargo masrafını da düşünürsek +40-50 tl o olur

Sıfırının fiyatını biliyorum ve piyasasını da takip ediyorum. Fakat panel farklılıklarından kaynaklanan sorunlar ve bu sorunları yaşayan kullanıcıların şikayetlerini göz önüne alırsak, benim telefonumun Huaxing panel olması telefonumun artı taraflarından. Gerek titiz kullanımım olsun, gerekse cihazın sorunsuz çalışması olsun cihazımın 2500 TL rahatça edeceğini düşünüyorum. Siz kargo ücretini öne sürmüşsünüz fakat telefonun yanında vereceğim kılıfları, yeni çektirdiğim kırılmaz camı da hesaba katmanız gerek. Bu telefonu alan kişi telefonu sıfır aldığını söylese kimse telefonun görünüşünden 2. el olduğunu da anlamaz. Benim telefonumu satma sebebim OIS kamera özellikli Mi Note 10 alacak olmamdır. Telefonumun ısınma, donma, kasma gibi sorunları da zaten yok. Bunlara güvenerek bu fiyatı yazdım.

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
150
Hocam sizde biliyorsunuz panel işi şans işi .Ve dediğiniz aksesuar fiyatları bu gibi satışlarda göz önüne alınmaz bana mantıklı gelmiyor siz kendini koruma amaçlı almışsınız sonuçta.Ben alacak kişinin pek tercih sebebi olacağını düşünmüyorum bu fiyat farki nedeni ile bu benim düşüncem.Ve evet siz kendize gore temiz kullandığınız düşünsenizde alacak kişi sizlerin nasıl kullandığini bilmediği için düşüncesi sıfıra kayacaktır.

BugategAyas

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Ahmet
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Makale Yazarı
Konular
67
Hocam sizde biliyorsunuz panel işi şans işi .Ve dediğiniz aksesuar fiyatları bu gibi satışlarda göz önüne alınmaz bana mantıklı gelmiyor siz kendini koruma amaçlı almışsınız sonuçta.Ben alacak kişinin pek tercih sebebi olacağını düşünmüyorum bu fiyat farki nedeni ile bu benim düşüncem.Ve evet siz kendize gore temiz kullandığınız düşünsenizde alacak kişi sizlerin nasıl kullandığini bilmediği için düşüncesi sıfıra kayacaktır.
Panel işinin şans işi olduğunu siz söylediniz. Benim satacağım telefonda şans durumu yok yani. Bilindiği gibi Huaxing panel. Ghost Screen sorununun görülmediği paneldir bu. Ki zaten ghost screen belasının ne olduğunu en iyi bilenlerdenim (LG sağolsun). Yani ben telefonuma kefilim. Bu fiyata alınabilecek en iyi ikinci el RN9S diyebilirim. Hele ki 12 ay kullanılan ikinci el telefonsa bi de.

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
150
Panel işinin şans işi olduğunu siz söylediniz. Benim satacağım telefonda şans durumu yok yani. Bilindiği gibi Huaxing panel. Ghost Screen sorununun görülmediği paneldir bu. Ki zaten ghost screen belasının ne olduğunu en iyi bilenlerdenim (LG sağolsun). Yani ben telefonuma kefilim. Bu fiyata alınabilecek en iyi ikinci el RN9S diyebilirim. Hele ki 12 ay kullanılan ikinci el telefonsa bi de.
Hayır evet paneliniz on numara ben sıfır telefondan bahsettim.Hayirli satışları dilerim umarım bir hocamız nasiplenir

BugategAyas

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Ahmet
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Makale Yazarı
Konular
67
halen satılıktır...

Zaferksc78

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zafer
Cihazım
Mi Mix 2S
Meslek
Sporcu
Konular
34
Hocam yanlış anlamayın elbette ki iyi bir fiyata satmanızı isterim ama o fiyata zor ya..

BugategAyas

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Ahmet
Cihazım
Redmi Note 9S
Meslek
Makale Yazarı
Konular