Yardım Şarjımın hızlı gittiğini hissediyorum

mrVOIDexclux

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali Çağan
Cihazım
POCO X6 PRO
Konular
5
Poco X6 Pro kullanıyorum 1 aylık bir cihaz şarj tüketimi diğerlerine göre normal mi nerden bakabilirim ? Yardımcı olabilir misiniz ?

mrVOIDexclux

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali Çağan
Cihazım
POCO X6 PRO
Konular
5
Yardımcı olabilir misiniz ?

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
hislere ne yapalım hocam biz ? psikolog forum da mıyız ? ekran pil süreni falan at bakalım bir degerlendirme yaparız

mrVOIDexclux

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali Çağan
Cihazım
POCO X6 PRO
Konular
5
Kullanıcı uygunsuz dil kullanımı nedeni ile uyarı cezası almıştır.
hislere ne yapalım hocam biz ? psikolog forum da mıyız ? ekran pil süreni falan at bakalım bir degerlendirme yaparız
Nerden bakabilirim diye sormuşum andaval konuşma şeklini değiştir ilk önce

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
Nerden bakabilirim diye sormuşum andaval konuşma şeklini değiştir ilk önce
hocam anlama zorlugu mu var? "ekran pil süresi " diyerek tekrardan yazıyorum. andavallık yapmadım nereden yapacagını da tam olarak anlatayım da ayarlara gir pil sekmesi içindeki kullanımı bize atarsan yorum yapabiliriz birde konu başlığı sizce de fazla duygusal bir şekilde oluşturulmamış mı ?

andaval "tdk açılımı : şaşkın kimse ve ahmak kimse gibi anlamlarda kullanılmaktadır." birde kibar bir dille acaba bu tdk açılımına göre nerede ne yapcagını bilmeyen hadsizsizlik yapan ve okuduğunu da anlamayanlara ne deniyor ben bi araştırıp geleyim"

mrVOIDexclux

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali Çağan
Cihazım
POCO X6 PRO
Konular
5
hocam anlama zorlugu mu var? "ekran pil süresi " diyerek tekrardan yazıyorum. andavallık yapmadım nereden yapacagını da tam olarak anlatayım da ayarlara gir pil sekmesi içindeki kullanımı bize atarsan yorum yapabiliriz birde konu başlığı sizce de fazla duygusal bir şekilde oluşturulmamış mı ?

andaval "tdk açılımı : şaşkın kimse ve ahmak kimse gibi anlamlarda kullanılmaktadır." birde kibar bir dille acaba bu tdk açılımına göre nerede ne yapcagını bilmeyen hadsizsizlik yapan ve okuduğunu da anlamayanlara ne deniyor ben bi araştırıp geleyim"
Mesela sabah saat 5 te yattım ve öğleden sonra 3 gibi kalktım telefonda %2-%3 şarj tüketimi olmuş küçük şeyler fakat takıntı yapıyor bende. Bu normal mi sizce ? Bu saat arasındaki kullanımı bıraktım. Sizide çok daralttıysam kusura bakmayın.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2024-04-28-15-28-05-788_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2024-04-28-15-28-05-788_com.miui.securitycenter.jpg
    251,5 KB · Görüntüleme: 4

DoktorProxy

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Redmi Note 12 5
Konular
11
Mesela sabah saat 5 te yattım ve öğleden sonra 3 gibi kalktım telefonda %2-%3 şarj tüketimi olmuş küçük şeyler fakat takıntı yapıyor bende. Bu normal mi sizce ? Bu saat arasındaki kullanımı bıraktım. Sizide çok daralttıysam kusura bakmayın.
Wifi açıksa normal root varsa bi kaç modül vardı arka plan uygulamalarıni kapatıyordu şarj az gidiyordu onu deneyebilirsiniz

mrVOIDexclux

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali Çağan
Cihazım
POCO X6 PRO
Konular
5
Wifi açıksa normal root varsa bi kaç modül vardı arka plan uygulamalarıni kapatıyordu şarj az gidiyordu onu deneyebilirsiniz
Wifi ve hücreselde açık değil ve root yok o zaman anormal bir durum mu ?

DoktorProxy

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Eren
Cihazım
Redmi Note 12 5
Konular
11
Wifi ve hücreselde açık değil ve root yok o zaman anormal bir durum mu ?
Biraz anormal gibime geldi poco x6 pro hızlı olduğu için boşta bile şarj gidebilir baya. Yakın zamanda alacağım aldığım zaman bende test edip söylerim sana.

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
aksam yat sabah kalk ortalama 8-10 saatte telefon zaten %2-3 sarj gitmesi normal karşılanır genel anlamda sorun yok kafaya takılacak şeyler değil hangi marka model telefonu alırsanız alın illaki bir eksigi oluyor psikolojik olarak 2-3 yılda bir telefonu degiştirirseniz kafanız rahatlayacaktır piller zaten 2 yıldan sonra tat vermiyor

Üst Alt