Çözüldü Şarjı sömüren media.extractor uygulaması nedir?

xm4sk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
19
plaintiger hocam root dizininden bu sarjı somuren arkadası bulucak muhtemelen cıhazın uygulamaları ıcınden yanı uygulamayı ıstedıgı kadar sılsın..

mbilgili05

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
12
Arkadaslar hepinize teşekkür ediyorum yorumlarınız için. Telefonun sarji bitip
, kapanana kadar kullandım, suan full sarj oldu, 1 saattir kullanıyorum suan herşey stabil. Galiba bu MiXplorer uygulamasinda zip yapip arsivlemede sorun var. Çünkü uygulama 3-4 gündür var ve sikinti yasatmiyordu. Ta ki bu zip yapmaya çalışmama kadar. Uygulama hatası oldugunu düşünüyorum.
Hepinize ilgi alakanizdan dolayı teşekkür ediyorum.

Mi 9T Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

plaintiger

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emir
Cihazım
mi9 t pro
Konular
50
Arkadaslar hepinize teşekkür ediyorum yorumlarınız için. Telefonun sarji bitip
, kapanana kadar kullandım, suan full sarj oldu, 1 saattir kullanıyorum suan herşey stabil. Galiba bu MiXplorer uygulamasinda zip yapip arsivlemede sorun var. Çünkü uygulama 3-4 gündür var ve sikinti yasatmiyordu. Ta ki bu zip yapmaya çalışmama kadar. Uygulama hatası oldugunu düşünüyorum.
Hepinize ilgi alakanizdan dolayı teşekkür ediyorum.

Cozuldugune sevindim.bir kac mesaj once bahsettim.uygulamada sorun yok .zip yaparken cpuyu cok zorladi hizla sarji bitirdi.o kadar cok yediki silinse bile diger uygulamalar ona kavusamadi.programi silmeyin diye soyluyorum

osmancan71

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi note 10
Meslek
Memur
Konular
28
9 saatı görünce toplam sureyı ben tam sarj yaptıktan sonrada böyle sandım :D

mbilgili05

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
12
Cozuldugune sevindim.bir kac mesaj once bahsettim.uygulamada sorun yok .zip yaparken cpuyu cok zorladi hizla sarji bitirdi.o kadar cok yediki silinse bile diger uygulamalar ona kavusamadi.programi silmeyin diye soyluyorum
Hocam sırf o anda yemedi. Yaptığım dosya 30 kusur mb idi, yapmadan önce %40 felan şarj vardı. Ondan sonrada yemeye devam etti. Sorunu fark ettim bu uygulamadan olduğunu sonra aklıma geldi ve sildim. Silene kadar 30 dkda %14 şarj yedi. Silince rahatladı telefon. Bende garanti olsun diye iyice sarjini bitirip full sarj yaptım. Şuan MiXplorer yeniden indirdim kullandım sorun yok. Geliştiriciye sorunu mail attim gerisini o çözecek

Edit: xda'da yazıyı yanlış cevirmediysem eğer hafızada ki dosyalari tarayan bir sistem uygulamasiymis bu, bozuk dosya veya bozuk sd cardi tekrar tekrar taramaya çalıştığı için oluyormuş bu problem

Son düzenleme:
Üst Alt