Rom Şarjı iyi giden rom önerisi 2023

yagamisan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yagami
Cihazım
Redmi k60
Meslek
Gizli Youtuber
Konular
3
Hocam ben şuan ricedroid kullanıyorum şarj konusunda fena değil gibi
Hocam 1-2 gün daha kullanıp ss atar mısınız.
Hocam kullanıyor iseniz pil durumu hakkında ekran resmini çekip atar mısınız.?
Global rom kullanıyorum şuan ama yarın yedek alıp Eu rom'a geçeceğim global rom'da pil performansı çok düştü
Hocam eu ya geçince pil iyi ise ekran resmini çekip atar mısınız.
Bugün gün içinde yükler size ss atarım hocam sağlıklı mı değil mi yorumlarsınız olur mu ? Şimdiden Sağ olun var olun. Teşekkür Ederim. :)
Tabi hocam olur teşekkür ederim 😊

midnight

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Talha
Cihazım
K20 Pro
Konular
51
hocam Evolution X öneririm 8 saat ekran süresi alanlar var resmi bırakıyım
Hocam 8 saat yakına youtube izlemiş :D O kadar youtube izlemesiyle herhangi bir romda 12 13 saatleri buluyor ekran sürem.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Arkadaşlar selâm, şarj sürem %80 ile 4 saat 2019 dan beri kullanıyorum. Pil durumu,%80 %85 diyor accu battery. Miu tabanlı yada aosp rom önerisi istiyorum. Teşekkürler.
Hocam a11 olarak biraz eskidi ama bana göre en iyi şarj süresi shapeshift (MIUI vendor) , A13 olarak en iyi şarj sürelerini telegramda pixel extended ve Voltageos olduğunu gördüm. Pixel extended romunu ben de 2 hafta kadar kullandım baya iyiydi fakat oyun konusunda ve internet hızında çok iyi değildi garip bir şekilde internet hızı yavaştı biraz.

akyay1234

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
WhiteBow
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
2

Ekli dosyalar

• Screenshot_20230205-121822721 [miuiturkiye.net].jpg
    Screenshot_20230205-121822721 [miuiturkiye.net].jpg
    217,9 KB · Görüntüleme: 45

halidyigit

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halid
Cihazım
Mı 10 lite 5G
Meslek
Ekip üyesi
Konular
17

Tabiki de

midnight

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Talha
Cihazım
K20 Pro
Konular
51
Bu değerler imkansız gibi hocam full video mu izlediniz ?

yagamisan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yagami
Cihazım
Redmi k60
Meslek
Gizli Youtuber
Konular
3
Hocam 8 saat yakına youtube izlemiş :D O kadar youtube izlemesiyle herhangi bir romda 12 13 saatleri buluyor ekran sürem.

Hocam a11 olarak biraz eskidi ama bana göre en iyi şarj süresi shapeshift (MIUI vendor) , A13 olarak en iyi şarj sürelerini telegramda pixel extended ve Voltageos olduğunu gördüm. Pixel extended romunu ben de 2 hafta kadar kullandım baya iyiydi fakat oyun konusunda ve internet hızında çok iyi değildi garip bir şekilde internet hızı yavaştı biraz.
YouTube bile izlesem 5 saat hocam ekran resmini çekip atar mısınız nasıl pil süresi . Ekran resmi kafi

Beğendim hocam böyle roma geçmenin tek kötü yanı miu da yedeklerim vs olması buna aktararamak

midnight

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Talha
Cihazım
K20 Pro
Konular
51
YouTube bile izlesem 5 saat hocam ekran resmini çekip atar mısınız nasıl pil süresi . Ekran resmi kafi

Beğendim hocam böyle roma geçmenin tek kötü yanı miu da yedeklerim vs olması buna aktararamak
Hocam şu an elimde ekran resmi yok başka romları deniyorum bu ara. Youtube izlemesiyle bile 5 saat olamıyorsa başka problem vardır hocam, benim de pil değerlerim 3100-3200'lerde.

Hocam şu an elimde ekran resmi yok başka romları deniyorum bu ara. Youtube izlemesiyle bile 5 saat olamıyorsa başka problem vardır hocam, benim de pil değerlerim 3100-3200'lerde.
shapeshift a11 ve pixel extended a13'den ssler olmasa da aklımda kalanları anlatayım hocam , arka planda şarj çok az gidiyordu ekran süresi olarakta oyun oynamadığım zamanlarda 9 saatleri buluyordu ekran süresi. 1-1.5 saat civarı youtube ,1-2 saat wp, 1-2 saat instagram , 1 saat tarayıcı geriye kalan sürelerde de diğer uygulamaları kullanıyordum. Parlaklık değerleri evdeyken %50'lerde dışarıdayken %90-%100 arasıydı. Ekran süresinin yarısı wifi de yarısı da mobil veride şeklindeydi. Aklıma gelen bunlar ortalama süreler verdim umarım yardımcı olmuşumdur.

yagamisan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yagami
Cihazım
Redmi k60
Meslek
Gizli Youtuber
Konular
3

shapeshift a11 ve pixel extended a13'den ssler olmasa da aklımda kalanları anlatayım hocam , arka planda şarj çok az gidiyordu ekran süresi olarakta oyun oynamadığım zamanlarda 9 saatleri buluyordu ekran süresi. 1-1.5 saat civarı youtube ,1-2 saat wp, 1-2 saat instagram , 1 saat tarayıcı geriye kalan sürelerde de diğer uygulamaları kullanıyordum. Parlaklık değerleri evdeyken %50'lerde dışarıdayken %90-%100 arasıydı. Ekran süresinin yarısı wifi de yarısı da mobil veride şeklindeydi. Aklıma gelen bunlar ortalama süreler verdim umarım yardımcı olmuşumdur.
3.200 hocam göstergesi teli ilk aldığımda 12-3 saat alıyor idim rom değişeceğim

raizelsama53

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Kerem
Cihazım
Poco x3 pro
Konular
9

Hocam 3. Gün oldu yani ekran full her zaman 120 hz sürekli hiçbir problem yaşamadım şu ana kadar

Ekli dosyalar

• Screenshot_20230220-195014_Ayarlar.png
    Screenshot_20230220-195014_Ayarlar.png
    142 KB · Görüntüleme: 38

midnight

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Talha
Cihazım
K20 Pro
Konular
51
Hocam 3. Gün oldu yani ekran full her zaman 120 hz sürekli hiçbir problem yaşamadım şu ana kadar
Hocam sizin cihaz poco x3 pro sanırım. Konuyu açan hocamız 9T Pro sahibi. Romlar cihazdan cihaza değişiklik gösteriyor, kafa karışıklığı olmaması için söyliyim dedim :D

Üst Alt