Soru Şarj ve Stabilitesi Olan Rom

urfalandin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsa
Cihazım
Poco X5 Pro
Meslek
Kırtasiye
Konular
7
Benim ev interneti yok. Bu yüzden öyle sürekli gb harcayıp rom deneme şansım olmuyor. Hatası en minimum ve şarjı iyi giden bir rom lazım bana şuan stock romdayım sadece insta face Twitter falan kullanmama rağmen 4 veya zoraki 5 saat ekran süresi zor alıyorum. Daha önce telefonu hard format attım. Herşeyi hafızadan da sildim. Ama yinede su gibi şarj yiyor az önce baktım %20 şarj ile 46 dk ekran süresi almışım bu aşırı kötü bence.. Oyun oynasam bu kadar gitmez bence..

lazaruszs

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
lazarus
Cihazım
mi5
Konular
0
Benim ev interneti yok. Bu yüzden öyle sürekli gb harcayıp rom deneme şansım olmuyor. Hatası en minimum ve şarjı iyi giden bir rom lazım bana şuan stock romdayım sadece insta face Twitter falan kullanmama rağmen 4 veya zoraki 5 saat ekran süresi zor alıyorum. Daha önce telefonu hard format attım. Herşeyi hafızadan da sildim. Ama yinede su gibi şarj yiyor az önce baktım %20 şarj ile 46 dk ekran süresi almışım bu aşırı kötü bence.. Oyun oynasam bu kadar gitmez bence..
Telefon modelin ne?

Oyla:

s8fkt9mr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
asa saskas
Cihazım
REDMI NOTE4
Konular
0
MIUI arayüzü severim fakat , Optimizasyon yaparken hata aldığım için Custom ROM tarafındayım

Oyla:

urfalandin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsa
Cihazım
Poco X5 Pro
Meslek
Kırtasiye
Konular
7
Telefon modelin ne?
Resmi niye 4x midi yani snapdragon
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Orası öyle tabi
Dediğinize ek olarak ne akdar hafif olursa rom o kadar müdaheleye müsait oluyor
Stok romlarda bi yerden ayar yapıyosun diğer bi yerden patlıyor
Valla stock Roma çok müdahale etmiyorum fazla gereksiz uygulamaları silmek dışında
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Telefon modelin ne?
Önceki mesajda yeni custom rom attığımdan farketmemişim otomatik düzeltme yapmış telefon modelim redmi note 4x snapdragon

Son düzenleme:
Oyla:
Üst Alt