Soru Şarj ve Stabilitesi Olan Rom

urfalandin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsa
Cihazım
Poco X5 Pro
Meslek
Kırtasiye
Konular
7
Benim ev interneti yok. Bu yüzden öyle sürekli gb harcayıp rom deneme şansım olmuyor. Hatası en minimum ve şarjı iyi giden bir rom lazım bana şuan stock romdayım sadece insta face Twitter falan kullanmama rağmen 4 veya zoraki 5 saat ekran süresi zor alıyorum. Daha önce telefonu hard format attım. Herşeyi hafızadan da sildim. Ama yinede su gibi şarj yiyor az önce baktım %20 şarj ile 46 dk ekran süresi almışım bu aşırı kötü bence.. Oyun oynasam bu kadar gitmez bence..

creative14441235

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet
Cihazım
s3
Konular
9
Hocam sizin pil bitik sanırım.Bende stock rom kullanıyorum. Bir iki el pubg, müzik ve sosyal medya kullanımı, sürekli mobil veri açık halde 6.30-7 saat ekran süresi alıyorum. Oyunu abartıp zorlarsam minimum 4 saat süre veriyor. Bence sorun romda değil.

Redmi Note 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Oyla:

urfalandin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsa
Cihazım
Poco X5 Pro
Meslek
Kırtasiye
Konular
7
Hocam sizin pil bitik sanırım.Bende stock rom kullanıyorum. Bir iki el pubg, müzik ve sosyal medya kullanımı, sürekli mobil veri açık halde 6.30-7 saat ekran süresi alıyorum. Oyunu abartıp zorlarsam minimum 4 saat süre veriyor. Bence sorun romda değil.

2 sene olmuş garanti bitmiş 2 ay önce yeni gördüm. Şuan yine baktım 2 saat 29 dk ekran süresi ve %51 şarjım var. Orjinal veya orjinal tadında bir batarya nereden bulabiliriz

Oyla:

creative14441235

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet
Cihazım
s3
Konular
9
2 sene olmuş garanti bitmiş 2 ay önce yeni gördüm. Şuan yine baktım 2 saat 29 dk ekran süresi ve %51 şarjım var. Orjinal veya orjinal tadında bir batarya nereden bulabiliriz
Bende 0 aldım 2.5 sene oldu yaklaşık. MIUI 11 ilk kurduğumda sizin gibi 3.30 ile 5 saat arası süre alıyordum. Ama şuan oldukça iyi durumda. Orijinal tadında batarya Xiaomi de yok maalesef. Daha kimse bulamadı

Oyla:

urfalandin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsa
Cihazım
Poco X5 Pro
Meslek
Kırtasiye
Konular
7
Bende 0 aldım 2.5 sene oldu yaklaşık. MIUI 11 ilk kurduğumda sizin gibi 3.30 ile 5 saat arası süre alıyordum. Ama şuan oldukça iyi durumda. Orijinal tadında batarya Xiaomi de yok maalesef. Daha kimse bulamadı

Şuan ne yaptında o kadar alıyorsun bende root var gereksiz uygulamaları bile sildim şarj tüketmesin diye bu halde bile o kadar alamıyorum

Oyla:

creative14441235

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet
Cihazım
s3
Konular
9
Şuan ne yaptında o kadar alıyorsun bende root var gereksiz uygulamaları bile sildim şarj tüketmesin diye bu halde bile o kadar alamıyorum
Root bende de var ama harici hiç bir uygulamayı silmedim. Herhangi extra bir işlem yok. Son güncellemelerle ufak tek düzeltmeler yapılıyor onların faydası oldu bana çok. Temiz kurulum yapın MIUI 11 için.

Oyla:

urfalandin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsa
Cihazım
Poco X5 Pro
Meslek
Kırtasiye
Konular
7
Root bende de var ama harici hiç bir uygulamayı silmedim. Herhangi extra bir işlem yok. Son güncellemelerle ufak tek düzeltmeler yapılıyor onların faydası oldu bana çok. Temiz kurulum yapın MIUI 11 için.

Çok temiz kurulum yapıyorum fayda yok keşke ttec in bataryaları olaydı. Kabloları çok güzel bataryasıda fiyatına göre iyi olurdu. Bu deji iyimi peki? Bilginiz var mı yada mesela 5000 mah kapasiteli bataryalar var mı? Bir ara samsungta yapılıyordu görmüştüm acaba bunlarda da var mı
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Şuna baksana ya bugün internetim açıktı yoğunduk çokta uğraşamadım ama bu kadar da şarj düşmesi valla moralimi bozuyor oynasam demekki öğlede biter şarjım

Oyla:
Üst Alt