Yardım Şarj takılıyken şarj aletini çıkarıp takmışım gibi oluyor

Ozlemmutlu

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Özlem
Cihazım
Redmi note 9 pr
Konular
1
Merhaba, telefonu alalı birkaç ay oldu son birkaç şarj etmede sorun yaşıyorum. Şarjdayken sanki şarj aletini çıkarıp takmışım gibi yeniden şarj olmaya başlıyor. Bu üst üste oluyor. Sürümüm 11.0.7.0 acaba sürümden kaynaklı mı ? Teşekkürler.

gmdelite18

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emirhan
Cihazım
Xiaomi 12T
Meslek
Siber Güvenlik Uzm
Konular
25
Belki de yeni sürümün gelmesini beklemeliyim.
Üstteki yorumlarda da yazıldığı gibi bu bir sorun değil şarj dolunca telefon şarj almayı kesiyor. Prize takılı da kalsa 100 olunca kesiyor 99a düştükçe yeniden şarj almaya başlıyor.
Eğer şarj orta seviyelerdeyken de böyle yapıyorsa şarj kablosunda, şarj cihazında ya da şarj soketinde sorun olabilir temassızlık yaptığı için kesip devam ediyor olabilir.

Oyla:

Tahirerkoc

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Tahir
Cihazım
Redmi note 8
Konular
0
Hocam aynısını bende de yapıyordu ilk aldığımda yaklaşık 1 aydır falan hiç olmadı. Telefonu ellemiyorsun durduk yere ses çıkartıp duruyordu. Prizden de olabileceğini düşündüm. Bende yazılımsal olduğunu sanmıştım o sırada 11.0.7 geldi onunla duzelmistir diye düşünüyordum. Sürekli yapıyorsa bence gösterin. Bu telefon öyle birşey ki yazılımsal falan değil tabiatı böyle bence şarjı ayrı oynuyor başı ayrı : )
12 sürümünde bizi hangi suprizler bekliyor bakalım.
Allah kolaylık versin hepimize.
Kardeşim. Bende de aynı sorun oldu. Şarj adaptörünü ters çevirdim taktım prize sorun çözüldü. Adaptörün üzerindeki yazılar sol tarafa bakacak şekilde yak sorun çözülür

Oyla:

faruk095

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Faruk
Cihazım
AMAZFİT GTS
Konular
1
Bende de oluyordu topraklı prizlerde yapmıyor ama topraklı olmayan prizlerde yapıyo kanısına vardım ne kadar doğrudur bilemiyorum ama topraklı prizde şarja takınca problemim ortadan kalkmıştı bi dene sende.

Oyla:
Üst Alt