Yardım Şarj takılıyken led bildirim ışığı artık yanmıyor

Mervepatasana

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Merve
Cihazım
Mi6
Konular
3
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global 10.0
Telefon Modeli
Mi6
Bootloader Kilidi
Kapalı
Merhaba arkadaşlar mi6 kullanıcısıyım bir süredir şarj olurken led ışığın yanmadığı fark ettim. Ayrıca çok yavaş şarj olmaya başladı. Sorun ne anlamıyorum umarım yardımcı olabilirsiniz. (Ayarları kontrol ettim.)

Mervepatasana

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Merve
Cihazım
Mi6
Konular
3
Şarjdayken ampere uygulaması ile kontrol edin. Ayrıca farklı bir kablo ile de deneyin.

Dediğiniz uygulamada sonuç bu şekilde çıktı. Şarj kablosunda sorun var aslında ama ledi etkileyeceğini düşünmemiştim
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:

JohnSmith96

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mido
Konular
10
Dediğiniz uygulamada sonuç bu şekilde çıktı. Şarj kablosunda sorun var aslında ama ledi etkileyeceğini düşünmemiştim
İnanılmaz düşük bir değer, en az 2000-2500 civarı olması gerekirdi. Kabloyu degistirip tekrar deneyin...

Oyla:

umittahakaratas

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ümit
Cihazım
mi6
Konular
59
Merhaba arkadaşlar mi6 kullanıcısıyım bir süredir şarj olurken led ışığın yanmadığı fark ettim. Ayrıca çok yavaş şarj olmaya başladı. Sorun ne anlamıyorum umarım yardımcı olabilirsiniz. (Ayarları kontrol ettim.)
Çok düşük değer, büyük ihtimal kabloda sıkıntı ama siz yinede yedek alıp fabrika ayarlarına da sifirlayin bence telefonu

Oyla:

LloydGanzer54

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eren Emre
Cihazım
Mi 6
Konular
17
Led'in çalışıp çalışmadığını anlamak için ayarlara girin kernel sürümünün üstüne 3 4 kere tıklayın donanım testleri açılacaktır ordan bildirim ışığına tıklayın ve son olarak pil ışığına tıklayın ışık yanıyorsa ışıkta sıkıntı yoktur çünkü bu değerler aşırı derecede düşük benim mi 6 da 3000 hatta ilk başlarda 3200 falan alıyorum
Birde merak ettim telefon kaç saatte şarj oluyordu bu değerlerle :D

Oyla:

Çirkin kral

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet Can
Cihazım
Mi Max 2
Konular
28
Tavsiyem telefonunuzu
bu şekilde şarj etmeyin bence, başka bir kablo yoksa elinizde yenisini edinene kadar bekleyin. Tabi boşta bir telefon vardır diye umuyorum. Yoksa da şarjda iken ellemeyin.

Oyla:
Üst Alt