Soru Şarj sorunu

seco19

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Seçkin
Cihazım
Note 8 pro
Konular
1
Merhaba arkadaşlar yaklaşık 3 ay önce note 8 pro aldım 2 aydır şarj olayı çok iyidi fakat son 1 aydır günde 2 kere şarja takmak zorunda kalıyorum bir anda böyle düşmesi normalmi birde bu android 10 güncellemesi geldi diye 1 1.5 ay önce haberler yapıldı ama güncellemeden hala ses yok arkadaşta da var note 8 pro ama onada gelmedi bilgilendirirseniz sevinirim

emrahk

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
41
cihaz şarjdayken kullanılmaması gerektiği söyleniyor sürekli. umarım donanımsal bir sorun değildir. garantili ise fabrika ayarlarına döndürerek deneyebilirsiniz 2,3 gün

Oyla:

Buse S. Ada

Nefsine öğretmen vicdanına öğrenci ol
Emekli Yönetici
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
RN 11 Pro
Meslek
Eticaret Yönetimi
Konular
156
Hocam, birkaç önceki şarj sorunu konularında bu konuya ben de yorum yapmıştım.

Telefonunuzu BATARYA TAKILI iken kullanmayın. Hiçbir şekilde. O kadar kötü bir durum ki bataryanın ömrü çok tükeniyor. Siz bir de grafik arayüzü olan bir oyun tercih etmişsiniz. Ben şarja takmadığım halde %10 yiyen Call Of Duty, şarjda oynayınca hem RN8'i çok ısıtıyor hem de yavaş şarj olmasına sebebiyet veriyor.

Zannedersem donanımsal değil kullanıcı hatasından kaynaklı bir performans kaybı yaşıyorsunuz.

Oyla:

Alperenscs

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
Redmi note 6pro
Meslek
9 Eylül Hukuk Fak.
Konular
59
Benim bildiğim şarjda kullanınca bataryanın sağlığı azalıyor. Şarjda kullanılan ve şarjda kullanılmayan telefon arasında bir fark var :)

Oyla:

seco19

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Seçkin
Cihazım
Note 8 pro
Konular
1
Olabilir hocam. Bence tüm yedeklerinizi alıp cihaza format atın daha sonra 3 gün bekleyin cihaz kendini toplaması için. 3 günün sonunda yine aynı performansı verir ise garantiniz var ise garantiye gönderebilirsiniz
Teşekkürler hocam ilginiz için iyi geceler
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam, birkaç önceki şarj sorunu konularında bu konuya ben de yorum yapmıştım.

Telefonunuzu BATARYA TAKILI iken kullanmayın. Hiçbir şekilde. O kadar kötü bir durum ki bataryanın ömrü çok tükeniyor. Siz bir de grafik arayüzü olan bir oyun tercih etmişsiniz. Ben şarja takmadığım halde %10 yiyen Call Of Duty, şarjda oynayınca hem RN8'i çok ısıtıyor hem de yavaş şarj olmasına sebebiyet veriyor.

Zannedersem donanımsal değil kullanıcı hatasından kaynaklı bir performans kaybı yaşıyorsunuz.
Haklısınız bende öyle düşünüyorum ama bu kadar çabuk ve böyle bir şarj performansı alacağımı düşünmemiştim teşekkürler ilginiz için
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

cihaz şarjdayken kullanılmaması gerektiği söyleniyor sürekli. umarım donanımsal bir sorun değildir. garantili ise fabrika ayarlarına döndürerek deneyebilirsiniz 2,3 gün
Deniycem hocam teşekkürler

Oyla:

ismail_life

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
1
Son 1 haftadır genel olarak Note 8 Pro kullanıcılarında görülen bir sorun sanırım. Çoğu kişi bu konudan müzdarip. Muhtemelen Telefona gelen bir güncelleme yada başka bir yazılım yapıyor bunu. Acaba sıfırlansa düzelir mi ? Biri deneyip yazsa da boşuna sıfırlamak zorunda kalmasak

Oyla:

Bergee

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berke
Cihazım
iP8 Plus&X3 NFC
Meslek
Art Designer
Konular
79
Son 1 haftadır genel olarak Note 8 Pro kullanıcılarında görülen bir sorun sanırım. Çoğu kişi bu konudan müzdarip. Muhtemelen Telefona gelen bir güncelleme yada başka bir yazılım yapıyor bunu. Acaba sıfırlansa düzelir mi ? Biri deneyip yazsa da boşuna sıfırlamak zorunda kalmasak
Hocam sıfırladığınız zaman ilk 3 gün düzelmemiş gibi hissedebilirsiniz. Fakat, 3 gün sonunda cihaz kendini toparlıyor denendi bu sıfırlayıp düzelme olayı :)

Oyla:

ismail_life

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
1
Günaydın Gençler. Sorun Çözüldü. Akşam fulledim Sabah bi baktım şarjım %99 :). Öncelikle sistem uygulamalarının tamamının güncellemesini kaldırdım. Daha sonra google güncellemelerini kaldırdım. Artık hangisi işe yaradı bilmiyorum. ama işe yaradı

Oyla:

BTGRFK

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yasin
Cihazım
Mİ NOTE 10 PRO
Meslek
Grafik tasarım
Konular
12
Sorun google chrome güncellemesi arkadaşlar güncellemeyi kaldırın :') veri temizleyin yeniden başlatınız sorununuz düzelecektir.

Oyla:

Buse S. Ada

Nefsine öğretmen vicdanına öğrenci ol
Emekli Yönetici
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Buse
Cihazım
RN 11 Pro
Meslek
Eticaret Yönetimi
Konular
156
Mesajınızı düzeltiniz.
3.7. Mesajların ve konu başlıklarının tümü büyük ve/veya renkli harfler ile yazılamaz.

SORUN GOOGLE CHROME GÜNCELLEMESİ UYGULAMALARDAN SIFIRLAYIN VERİYİ TEMİZLEYİN CİHAZINIZI YENİDEN BAŞLATINIZ :')

Oyla:
Üst Alt