Yardım Şarj sorunu mi mix 3

Longisland

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ayhan
Cihazım
mi mix 3
Konular
18
Günaydın arkadaşlar cihazından çokkk memnundum fakat şarjı hiç gitmiyodu. Sağolsun burda bi iki yardım aldım ve 5 saat ekran süresi alıyodum ve 48 saatten önce şarjım bitmiyordu. Ama son iki gündür yine aynısı olmaya başladı bu kez şarjım hiç tutmuyor. Ayar falan hiçbişey değişmedim aksine senkronizasyonu da kapattım. Dün gece 12de şarjdan çıkardım telefonu ve şuan ki durum ; resimlere bakınız
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Mi MIX 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Hocam kırmızı ile işaretlediğim alanlarda siz telefonunuzu kullanmıyorken bir uygulama arka planda sizden habersiz şekilde açılmış ve çalışmaya başlamış. Bu da bataryanızın tükenmesine neden olmuş.

Mavi ile işaretlediğim süre içerisinde ise arka planda her hangi bir uygulama açılmamış ve cihazınız derin uykuda kalmış. Batarya da harcamamış.

Siz cihazınızı şarjdan çektiğinizde çalışıyormuş bu uygulama. Bir kaç saat sonra kapanmış ve gece boyunca açılmamış. Sabah ise siz uyanıp telefonunuzu kontrol ettiğinizde yeniden çalışmaya başlamış...
Özetle sorununuz bu arka planda çalışan uygulama veya servis kaynaklı. Bu uygulamayı bularak kaldırmanızı tavsiye ederim.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:

Longisland

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ayhan
Cihazım
mi mix 3
Konular
18
Hocam kırmızı ile işaretlediğim alanlarda siz telefonunuzu kullanmıyorken bir uygulama arka planda sizden habersiz şekilde açılmış ve çalışmaya başlamış. Bu da bataryanızın tükenmesine neden olmuş.

Mavi ile işaretlediğim süre içerisinde ise arka planda her hangi bir uygulama açılmamış ve cihazınız derin uykuda kalmış. Batarya da harcamamış.

Siz cihazınızı şarjdan çektiğinizde çalışıyormuş bu uygulama. Bir kaç saat sonra kapanmış ve gece boyunca açılmamış. Sabah ise siz uyanıp telefonunuzu kontrol ettiğinizde yeniden çalışmaya başlamış...
Özetle sorununuz bu arka planda çalışan uygulama veya servis kaynaklı. Bu uygulamayı bularak kaldırmanızı tavsiye ederim.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Arka planda derken son uygulamaları kapatmak değil mi ? Her zaman kapalı tutarım onları hocam

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Arka planda derken son uygulamaları kapatmak değil mi ? Her zaman kapalı tutarım onları hocam

Normal şartlarda söylediğiniz gibi kalması gerekli fakat bir uygulama sizden habersizce açılmış gibi görünüyor hocam.

Oyla:
Üst Alt