Diğer Şarj soketi

Ayaşay

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Atoö
Cihazım
Mi a1
Konular
6
İyi günler bu şarj sok etini almayı düşünüyorum. Fakat bu kadar ucuz olması şüphelendirdi. Tavsiye eder misiniz?

yarenersonmez

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaren
Cihazım
Xiaomi Mi A1
Konular
23
İyi günler bu şarj sok etini almayı düşünüyorum. Fakat bu kadar ucuz olması şüphelendirdi. Tavsiye eder misiniz?
Piyasada satılan bu ürünler genellikle yan sanayi kalitesinde olup tamamen orjinal olmayan(xiaomi tarafından üretilmeyen) parçalardır. Orjinal parçalar çoğunlukla yetkili garanti servisleri tarafından temin edilir. Eğer orjinal bir parça değişimi isterseniz telefonunuzu servise gönderebilirsiniz. Fakat serviste yapılan işlemler işçilik bedeli vs. eklenip yüksek fiyatlara ulaşır. Örneğin bu ürün için tahminimce 100 TL civarı ücret talep edilir.
Yüksek miktarlarda ödeme yapmak istemezseniz linkini attığınız ürünü satın alabilirsiniz. Zaten ortalama fiyatları 25-35 TL arasındadır

erdmgclr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
mi note 3
Konular
7
Ben daha önce gönderdim servise aynı sorundan. Telefonda cizik darbe vs. Varmış ekonomik onarımı mümkün değil seklinde geri dönüş yapıldı buna internetten aldım 30 tl ye aynı parcadan kendim taktım. İki parca arasında fark var yanlız orjinal parcalada olup bunda olmayan parcalar var üzerinde iş görüyor fakat
Görselleri görebilmek için kayıt olmanız gerekmektedir

Mi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt