Soru Şarj Problemi , Akıllı Ağ, Hücre Bekleme, Çözüm Önerisi

ysntsc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
ysn
Cihazım
Poco F5
Meslek
Grafiker
Konular
25
Arkadaşlar merhaba, ek'teki resimde de görüldüğü üzere hücre beklemede cihaz şarjı sömürüyor , miroom da akıllı ağ bölümü ile bu sorun çözülüyordu ama eu romda bu özellik bulunmuyor benim gibi bir çok kişiye de bu durum sorun oluşturuyor, bu durumu çözebilen, fikri önerisi olan, magisk modülü olur uygulama olur önerileriniz varmıdır? sonuç olarak bu durum sadece bizim cihazi ilgilendiren değil bütün herkesi ilgilendiren bir durum yorumlarınızı önerilerinizi bekliyorum.

Cihaz : Mi 8 Lite
Android 10
Miui 12 Xiaomi Eu Beta 20.4.30

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-05-03-22-53-22-874_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2020-05-03-22-53-22-874_com.miui.securitycenter.jpg
    225,9 KB · Görüntüleme: 56

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
İMEİ işlemi yapılmış cihaz ise yanlış işlemden dolayı olabiliyor....

Bende de e.u var ama o kadar tüketim yok, IMEI repair yok cihazda..

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:

ysntsc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
ysn
Cihazım
Poco F5
Meslek
Grafiker
Konular
25
İMEİ işlemi yapılmış cihaz ise yanlış işlemden dolayı olabiliyor....

Bende de e.u var ama o kadar tüketim yok, IMEI repair yok cihazda..

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Hocam cihaza hiçbir işlem yapılmadı imei adina, daha önceki sürümlerde bukadar şarj yemiyodu miui 12 de başladı bu durum, hücre bekleme olayı genel bir durum çok kişi şikayetçi bu durumdan, ben genel bir çözüm bulabilmek için açtım bu konuyu inşallah bir yol buluruz

Oyla:

murat_data

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
mi 5
Konular
2
Aynı durumu yaşıyorum 1 haftadır. Acaip şarj yiyor. Hücre bekleme %40 altına düşmüyor. Umarım bir çözüm bulunur.

Oyla:

ysntsc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
ysn
Cihazım
Poco F5
Meslek
Grafiker
Konular
25
Sorun bendede halen aynı şekilde devam ediyor çok araştırdım ama ne bir uygulama nede bir çözüm bulamadım, tek çözüm şuan için miroom da mevcut onun ayarlarında bu durumu kökünden çözen bir bölüm mevcut

Oyla:

murat_data

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
murat
Cihazım
mi 5
Konular
2
Sorun bendede halen aynı şekilde devam ediyor çok araştırdım ama ne bir uygulama nede bir çözüm bulamadım, tek çözüm şuan için miroom da mevcut onun ayarlarında bu durumu kökünden çözen bir bölüm mevcut
Çözümü anlayamadım

Oyla:

ysntsc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
ysn
Cihazım
Poco F5
Meslek
Grafiker
Konular
25
Hocam miroom'da şöyle bir ayar var , bu ayar hücre bekleme olayını çözüyor sarja etki etmesini engelliyor ama bunun içinde miroom a geçmek gerekli

Oyla:

Merhabaaa

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Xaimi niye 8
Konular
10
Arkadaşlar merhaba, ek'teki resimde de görüldüğü üzere hücre beklemede cihaz şarjı sömürüyor , miroom da akıllı ağ bölümü ile bu sorun çözülüyordu ama eu romda bu özellik bulunmuyor benim gibi bir çok kişiye de bu durum sorun oluşturuyor, bu durumu çözebilen, fikri önerisi olan, magisk modülü olur uygulama olur önerileriniz varmıdır? sonuç olarak bu durum sadece bizim cihazi ilgilendiren değil bütün herkesi ilgilendiren bir durum yorumlarınızı önerilerinizi bekliyorum.

Cihaz : Mi 8 Lite
Android 10
Miui 12 Xiaomi Eu Beta 20.4.30
Üstad haklısın bu konudan bende şikayetçiyim..ben şöyle tavsiyeler aldim 4G kapatıp 3 g kullanın diye jarz etkisi oluyor dediler..tabi daha iyi çözüm önerisi olan varsa inada saygı duyarım.. saygilar..

Oyla:

ysntsc

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
ysn
Cihazım
Poco F5
Meslek
Grafiker
Konular
25
Üstad haklısın bu konudan bende şikayetçiyim..ben şöyle tavsiyeler aldim 4G kapatıp 3 g kullanın diye jarz etkisi oluyor dediler..tabi daha iyi çözüm önerisi olan varsa inada saygı duyarım.. saygilar..

aynen etkisi olur ama bu seferde sürekli onu ayarlamaya uğraşıyorsun tek tek uğraşmaya kalırsa iş birsürü çözümü var aslında ama buda sıkıyor insani, inşallah eu rom a da akıllı ağ modu gelir büyük kolaylık oluyor ve sistem kendisi otomatik yapıyor bu işlemi

Oyla:

Merhabaaa

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Xaimi niye 8
Konular
10
aynen etkisi olur ama bu seferde sürekli onu ayarlamaya uğraşıyorsun tek tek uğraşmaya kalırsa iş birsürü çözümü var aslında ama buda sıkıyor insani, inşallah eu rom a da akıllı ağ modu gelir büyük kolaylık oluyor ve sistem kendisi otomatik yapıyor bu işlemi
Sen hangi romu kullanıyorsun bilmiyorum ama üstad ben Hint global romu kullanıyorum .Mobil ağlara giriyorum ayarlardan 3 seçenek halinde bana gösteriyor hangisini secersen..1--4.5G 2--3G 3--2G pil tasarrufu modu bende çok basit diğer romları bilmiyorum saygılar..

Oyla:
Üst Alt