Yardım Şarj olurken % 50-55 arasında gidip geliyor

Batflleck

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doğukan
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
13
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
12.5.9.0
Telefon Modeli
Redmi note 10 pro
Bootloader Kilidi
Kapalı
Merhaba herkese. Cihazım note 10 pro. Telefon normal bir şekilde şarj olurken birkaç kez şarj gidip geliyor. Sanki kabloyu çıkarıp takmışım gibi yapıyor sonra kendi kendine şarj olmaya devam ediyor.Temassızlıkk diye düşündüm başta ama kabloyu ne yaparsam yapayım şarj oluyor. Yeni bir kablo alıp da denedim. Kablodan olmadığını %100 eminim peki bunu başka neden yapar? Şarj yerinde sıkıntı olsa sürekli şarj olurken olur ve başıma gelir diye düşünüyorum. Genellikle %50-55 arasında oluyor gibi farkettim. Daha önce böyle garip bir durumla karşılaşan var mı ? Yazılımsal da olur mu bilmiyorum. Sürüm:12.5.9.0

nazmi28

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
nazmi çınar
Cihazım
mi 9t mavi
Konular
41
En ucuz ve uygulanırlığı...recovery den wipe data seklinde format atmak.
2 ci bootloder açıksa tekrar sıfırdan rom atmak.
Sizin sorun yazılımsala benziyor.kapanıp açıldığında cihaz cok sıcak oluyor mu ?

2107113SG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Batflleck

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Doğukan
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
13
En ucuz ve uygulanırlığı...recovery den wipe data seklinde format atmak.
2 ci bootloder açıksa tekrar sıfırdan rom atmak.
Sizin sorun yazılımsala benziyor.kapanıp açıldığında cihaz cok sıcak oluyor mu ?

2107113SG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Ben cihazın sadece 50-55 arasında yaptığını sanıyordum ama dün kafasına göre 55-65-80-95 de de yaptı ve tekrar şarj olmaya devam etti. Cihazın garantide daha önce anakartı değişti. Onunla alakası var mıdır bilmiyorum. Düşük wattlı bir şarj aletinde bu problemi yaşamadım. Şarj soketi bozuk olsa hep yapar veya sallaninca bozulur ama öyle de olmuyor ya adaptör ya da direk cihazın kendisi bozuk sanırım. Nasıl öğreneceğim bilemiyorum

Oyla:
Üst Alt