Yardım Sarj olmadı sonra oldu?

eyydost_06

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
SERHAT
Cihazım
XİAOMİ Mİ5S
Konular
3
Bende bu lanet olası şarj kesme sorunu yaşadım köşelerden bastırınca şarj alıyordu bırakınca kesiliyordu...cihazın şarj portu komple degişti şuan düzgün çalısıyor ama kanımca sorun temassızlık boşuna değiştirdik gibi çıkan parça elimde sapasağlam duruyor inceledim şarj soketinde en ufak deformasyon eğilme bükülme yok yedek parça olarak duracak gibi... olan bizim 330 a oldu giggle~~ ve muhtemelen takılan parça kaliteli bir kopya orjinal olduğunu sanmıyorum iş görüyor şimdilik...

Faruk 04

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Mi note 10 lite
Meslek
Öğrenci
Konular
11
Bende bu lanet olası şarj kesme sorunu yaşadım köşelerden bastırınca şarj alıyordu bırakınca kesiliyordu...cihazın şarj portu komple degişti şuan düzgün çalısıyor ama kanımca sorun temassızlık boşuna değiştirdik gibi çıkan parça elimde sapasağlam duruyor inceledim şarj soketinde en ufak deformasyon eğilme bükülme yok yedek parça olarak duracak gibi... olan bizim 330 a oldu giggle~~ ve muhtemelen takılan parça kaliteli bir kopya orjinal olduğunu sanmıyorum iş görüyor şimdilik...
Geçmiş olsun

serdar_5654

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
serdar
Cihazım
poco f2 pro
Konular
0
benim telefonda da aynı problem varmış telefonum şarj olmuyordu arkadaşın dediği gibi köşelere baskı uygulayınca şarj oluyor bi kaç dk sonra kesiyor acaba o flexi kabloyumu değiştireyim yoksa bu videodakini yapmaya çalişim çözen varmı bu video kesin çözüm mü

eyydost_06

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
SERHAT
Cihazım
XİAOMİ Mİ5S
Konular
3
benim telefonda da aynı problem varmış telefonum şarj olmuyordu arkadaşın dediği gibi köşelere baskı uygulayınca şarj oluyor bi kaç dk sonra kesiyor acaba o flexi kabloyumu değiştireyim yoksa bu videodakini yapmaya çalişim çözen varmı bu video kesin çözüm mü
Kesinlikle kronik sorun videoyu uygula... Benim şarj portu değişmesine rağmen aynı arızayı verdi.. kendim söktüm arka kapağı ve bant kesip sıkıştırma yöntemi ile bu beladan kurtuldum...

usmelih

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melih
Cihazım
Poco F2 PRO
Konular
2
bende de aynı sorun var geçen gün şansa şarj oldu 3-4 gün sıkıntı çıkmadı şimdi tekrar aynı durumda kalıcı çözümü nedir ? Satamayız da bu şekilde.

Üst Alt