Yardım Şarj Konusunda En İyi Rom Önerisi

Yusufblr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Begonia
Meslek
Öğrenci
Konular
47
Bl kilididi açtım Android 10 miuı 11.0.4 global yükledim sarj on numara.Androd 9 a düşürüp %5-8 arası daha iyi pil alabilirdim ama hem android 10 hala güncel ve %99 uygulamanın en güncel versiyonunu destekliyor. hemde aşırı fark yok.Android 12 çıkmasına rağmen Android 11 oturmuş bir sistem değil sorunlarla dolu.Şuan android 10 miuı 11.0.4 akanzii
Cihaz ne? Ve romu ne zaman yüklediniz? Ben aynısını yükledim pil kötü oldu oturması için 3 gün bekleyebildim sadece sonra geri döndüm.

rameower

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Tuğkan
Cihazım
Mi9T
Konular
3
Hocam zaten cihazım ko başlığında yazıyor burası mi9t /k20 bölümü bende aynı cihazı kullanıyorum .romu yükledikten sonra recovryden sıfırladınız mı ? Ben şuan çok memnunum pil konusunda.Ufak tefek buglar var onlarda sistemde değil xiaominin kamera,galeri gibi uygulamalarındaki buglar onları güncelleyince düzeliyor ama sistemin kendisi iyi.He başka romlarda elbet iyi pil oranı vardır ama benim görüşüme göre telefonun içinden çıkan sürüm yada içinden çıkan sürüme en yakın sürümler daha iyi oluyor.Bu arada android 10 ve 9 da xiaomi için yapay zeka pil kontrolü hala devrede bu yüzden 1 hafta filan net pil performansı alamazsınız 1 hafta sonra topluyor telefon kendini android 11 de ise devre dışı zaten 11 de cihaz baya hantal oluyor bide yapay zeka ile mallaştırmayalım diyip devre dışı bırakmşlar mi9t için başka bir yerde okumuştum

heister

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
emre
Cihazım
mi9t
Konular
5
Kamera oyun ve pil performansı en iyi sürüm hangisi. Ona göre döneceğim geri. Beta sıktı artık

Emrespect

Güç seninle olsun!
Yönetici
Destek Ekibi
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi K60
Meslek
Öğrenci
Konular
59
Kamera oyun ve pil performansı en iyi sürüm hangisi. Ona göre döneceğim geri. Beta sıktı artık
Oyun ve Pil performansı olarak AOSP romlar en iyisidir. Şöyle ki normalde 5 saat ekran süresi alıyırken günlük kullanımda AOSP rom kurduktan sonra 7 saat almaya başladım. Hızı zaten kusursuz. MIUI arayüzünden vazgeçebiliyorsanız AOSP sizi memnun edecektir. Kamera olarakta gcam kullanırsınız. crDroid A12 romunda Gcam kurulu geliyor, deneyebilirsiniz.

Üst Alt