Yardım Sarj göstergesi

ÖmerFaruk1661

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ömer F
Cihazım
Mi6
Konular
3
Telefonu sarjdan cikardigim zaman hala şarjda takiliymis gibi gostergenin yanindan Yıldırım işareti kaybolmuyor. Ama sarj azalmaya devam ediyor.bi anlam veremedim. ( Telefonum mi6)

MANUPLE

Ctrl + L
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Netizen
Cihazım
Poco X3 Nfc
Meslek
Yazılım Uzmanı
Konular
39
Hayir güncelleme almadım. Daha yeni yeni olmaya başladi.
Telefon ayarlarıyla hiç oynadınız mı?
Eğer öyle ise bildirimleri kontrol etmenizde yarar var.
Ya da Bildirimler ekranına giderek Pil Göstergesi'ni Grafiksel veya Üst Çubuk olarak Değiştiriniz., Kısa bir beklemeden sonra tekrar yüzdelik seçimini aktif ederek deneyiniz.
Bu konularda daha farklı daha pratik yöntemlerde olabilir.
Hiç bir düzelme olmaz ise telefonu kapatarak yeniden açınız(Zaman zaman sorun giderici olabiliyor, bilgisayarlarda bile)
Bazı durumlarda bu işlemlerle birlikte refresh olayı sistemi yeniler .
Ve yine telefonu uçak moduna alarak biraz bekleyin ve sonra yine uçak modunu pasif hale getirin.
Akla gelebilecek şeyleri yazdım.

Oyla:

ÖmerFaruk1661

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ömer F
Cihazım
Mi6
Konular
3
Telefon ayarlarıyla hiç oynadınız mı?
Eğer öyle ise bildirimleri kontrol etmenizde yarar var.
Ya da Bildirimler ekranına giderek Pil Göstergesi'ni Grafiksel veya Üst Çubuk olarak Değiştiriniz., Kısa bir beklemeden sonra tekrar yüzdelik seçimini aktif ederek deneyiniz.
Bu konularda daha farklı daha pratik yöntemlerde olabilir.
Hiç bir düzelme olmaz ise telefonu kapatarak yeniden açınız(Zaman zaman sorun giderici olabiliyor, bilgisayarlarda bile)
Bazı durumlarda bu işlemlerle birlikte refresh olayı sistemi yeniler .
Ve yine telefonu uçak moduna alarak biraz bekleyin ve sonra yine uçak modunu pasif hale getirin.
Akla gelebilecek şeyleri yazdım.

Cevabin icin teşekkür ederim. Ancak telefonu acip kapattigim zaman sorun çözülüyor. Eski haline dönüyor. Ancak telefonu yeni aldim yani... Neden olacakmış boyle seyler. :(

Oyla:

MANUPLE

Ctrl + L
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Netizen
Cihazım
Poco X3 Nfc
Meslek
Yazılım Uzmanı
Konular
39
Cevabin icin teşekkür ederim. Ancak telefonu acip kapattigim zaman sorun çözülüyor. Eski haline dönüyor. Ancak telefonu yeni aldim yani... Neden olacakmış boyle seyler. :(
Yüklü Rom'dan kaynaklanan bir bug da sebep olabilir.

Şayet sizin için çok da önemli bir şey değil ise üzerinde durmayın.

Bir sonraki güncelleme ile sorun giderilebilir.

Oyla:

Delta Servis

Kurumsal Üye
Kurumsal Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Delta Servis
Cihazım
Xiaomi
Konular
2
Telefonu sarjdan cikardigim zaman hala şarjda takiliymis gibi gostergenin yanindan Yıldırım işareti kaybolmuyor. Ama sarj azalmaya devam ediyor.bi anlam veremedim. ( Telefonum mi6)

Merhaba

Telefonunuzun donanımsal bir sorunu olduğunu düşünüyorum.Delta servis garantisi altındaysa yurtiçi veya mng kargo ile ücretsiz olarak yollayabilirsiniz.Yolladıktan sonra özel mesaj yoluyla bana imei numaranızı yada servis form numaranızı paylaşırsanız takibini beraber yapabiliriz.

Saygılarımızla.

Oyla:
Üst Alt