Yardım Şarj Ekranında Fastboot Çıkması ve Şarj Olmaması ( MI 6)

bakiaktas

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
baki
Cihazım
mi 6
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Son Sürüm
Telefon Modeli
MI6
Bootloader Kilidi
Açık
Merhaba. Telefonumun şarjı bitip kapandığında, şarj etmek için çaba sarfetmem gerekiyor. Telefonumu şarja takınca fastboot ekranı çıkıyor ama şarj olmuyor. uzun süre power tuşuna basınca batarya resminde şarjımın olmadığını gösterip bildirim ışığım yanıp sönüyor. Bu işlemi tekrarlayyıp durunca belki 10 dk belki bir saat şarj olmaya başlıyor ama tamamen şans.

Telefonum açıkkken şarja takınca sorun yok ama böyle kapandığı durumlarda beni çok zor durumda bırakıyor, Yardımcı olursanız çok sevinirim.

iyi geceler, forumlar

by_hector

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilal
Cihazım
Mi9T
Meslek
Topoğraf
Konular
60
Önceki sürümlerde böyle bir durumla karşılaşmadıysan önceki sürüme dön yada temiz kurulum yapmayı dene

Oyla:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Ses kısma ve güç tuşuna beraber basmak cihazı fastboot a alır. Böyle bir şey yapıyor olabilir misiniz?

Oyla:

bakiaktas

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
baki
Cihazım
mi 6
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ses kısma ve güç tuşuna beraber basmak cihazı fastboot a alır. Böyle bir şey yapıyor olabilir misiniz?

Hayır; yapmadığımı şurdan biliyorum, telefonumun şarjı bitiyor ve kapanıyor sonrasında ben şarja takar takmaz fastboot ekranı açılıyor ve ben power tuşuna bassam bile bataryanın oş olduğunu gösterip tekrar fastboot ekranına geliyor yani ben bir arada power vee ses açma tuşuna basmıyorumm.

Oyla:

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
O zaman ses kısma tuşunuz basılı kalmış veya bir kısa devre olabilir.

Oyla:

unalunal

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
anlamadım
Cihazım
xiomi
Konular
0
Merhaba. Telefonumun şarjı bitip kapandığında, şarj etmek için çaba sarfetmem gerekiyor. Telefonumu şarja takınca fastboot ekranı çıkıyor ama şarj olmuyor. uzun süre power tuşuna basınca batarya resminde şarjımın olmadığını gösterip bildirim ışığım yanıp sönüyor. Bu işlemi tekrarlayyıp durunca belki 10 dk belki bir saat şarj olmaya başlıyor ama tamamen şans.

Telefonum açıkkken şarja takınca sorun yok ama böyle kapandığı durumlarda beni çok zor durumda bırakıyor, Yardımcı olursanız çok sevinirim.

iyi geceler, forumlar
Aynı sorunu bugün bende yaşamaya başladım. Şarjım bitti. şarja taktığımda FASTBOOT resimli ekranıyla karşılaştım. Bu haldeyken şarja takıyorum şarj olmuyor. Kapatıp açıyorum yine FASTBOOT resmi çıkıyor.
Şarjdan çıkarıp aç kapa yapıyorum şarj bittiği için bitik pil ekranı çıkıp kapanıyor.
Yani şarja taktığımda şarj etmiyor ve aç-kapa tuşuna her bastığımda FASTBOOT resmi çıkıyor. Şarj dolmuyor hiçbir şekilde.
kabloyu pc ye takıp denedim, powerbank e takıp denedim yine bu ekran çıkıyor ve şarj olmasına izin vermiyor.

Nasıl çözebilirim. Sorunu çözen arkadaşlar oldu mu?

Oyla:

unalunal

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
anlamadım
Cihazım
xiomi
Konular
0
Sorun çözüldü. Şarjdayken sürekli kapama düğmesi ile birlikte ses düğmelerine basılı tuttum. Açtı kapadı, açtı kapadı.
Bir ara şarjda dondu FASTBOOT resmi çıkmadı. 10 dk dokunmadım. Şarj dolmaya başlamış ve kendiliğinden açtı.
Sorun şimdilik çözüldü
Ancak konuşma sesini yine kendi kendine kapatıyor. Ses düğmesi muhtemelen takılı kalıyor. Dokuna dokuna düzeliyor.
Yalnız bu sorun genellikle instagrama girdiğimde yada instagramdan çıktıktan sonra oluyor onu farkettim.

Oyla:

alemdar1453

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mustafa
Cihazım
red mi 9T
Konular
0
be
Sorun çözüldü. Şarjdayken sürekli kapama düğmesi ile birlikte ses düğmelerine basılı tuttum. Açtı kapadı, açtı kapadı.
Bir ara şarjda dondu FASTBOOT resmi çıkmadı. 10 dk dokunmadım. Şarj dolmaya başlamış ve kendiliğinden açtı.
Sorun şimdilik çözüldü
Ancak konuşma sesini yine kendi kendine kapatıyor. Ses düğmesi muhtemelen takılı kalıyor. Dokuna dokuna düzeliyor.
Yalnız bu sorun genellikle instagrama girdiğimde yada instagramdan çıktıktan sonra oluyor onu farkettim.
benim redmi 9t telefonum bir anda kendiliğinden açıldı kapandı açılmıyor.sonra twrp yüklemeye çalıştım olmadı. fastboot modunda takıkldı kaldı. sonra da şarjı bitti şarj da almıyor. ne yapacağımı şaştım kaldım

Oyla:
Üst Alt