Çözüldü Şarj çabuk mu bitiyor ?

samirqelender

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
samir939
Cihazım
mi9 lite
Konular
21
2gunluk telefon.batarya tam oturmamis henuz.tam oturmasi icin 1hafta lazim.bataryani sarj edin bitirin bisey yapin yani 1hafta gecsin.duzelecektir.bende x3 pro yeni aldigimda ekran suresi 6saati gecmiyordu.simdi 3aylik cihaz ve 11 saat ekran suresini bile geciyor.gunluk normal kullanimda.f3 un bataryasida x3 prodan daha iyi dayaniyor battery drain testlerinde.

erginsevdi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Ergin sevdi
Cihazım
Xiaomi redmi no
Konular
28
2gunluk telefon.batarya tam oturmamis henuz.tam oturmasi icin 1hafta lazim.bataryani sarj edin bitirin bisey yapin yani 1hafta gecsin.duzelecektir.bende x3 pro yeni aldigimda ekran suresi 6saati gecmiyordu.simdi 3aylik cihaz ve 11 saat ekran suresini bile geciyor.gunluk normal kullanimda.f3 un bataryasida x3 prodan daha iyi dayaniyor battery drain testlerinde.
Amazona iade ettim hocam mi10t aldım şimdi memnunum 6 7 saat ekran alıyorum işimi görüyor

Caner_Karaca

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner Karaca
Cihazım
Poco F3
Konular
3
Çok garip. Ben enhanced güncellemesini bile hala almadım. Hiç tasarruf modunda kullanmıyorum. 120hz hep açık. Bolca film dizi izliyorum. Bluetooth sürekli bağlı. 8-9 saat alıyorum ben de. Buyrun ss: şarj hala 13

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Kim bilir ROM kullansam yani eu rom vs. Tasarruf açık olsa, 120hz kapalı olsa, Bluetooth kapalı olsa, enhanced güncellemesi olsa, şu poco launcher illeti de gitse heralde 12 saat alırım :)

Heralde YouTube vancedın bir etkisi olabilir tüketim anlamında. Kullanmanızı şiddetle tavsiye ederim, reklam görmüyorsunuz. Veri ve bataryadan kazanırsınız.

yavzka

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Yavuz
Cihazım
Mi 6
Konular
1
5g kapalı, brave kullanıyorum, arkaplan uygulamalarını sürekli temizliyorum 8 saat civarı alıyorum ben de.

İlk 2 gün ben de berbat oldugunu dusunuyordum ama gun gectikce daha uzun sureler almaya basladim.

puniisher

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
puniisher
Cihazım
Poco F3
Konular
1
Çok garip. Ben enhanced güncellemesini bile hala almadım. Hiç tasarruf modunda kullanmıyorum. 120hz hep açık. Bolca film dizi izliyorum. Bluetooth sürekli bağlı. 8-9 saat alıyorum ben de. Buyrun ss: şarj hala 13

Kim bilir ROM kullansam yani eu rom vs. Tasarruf açık olsa, 120hz kapalı olsa, Bluetooth kapalı olsa, enhanced güncellemesi olsa, şu poco launcher illeti de gitse heralde 12 saat alırım :)

Heralde YouTube vancedın bir etkisi olabilir tüketim anlamında. Kullanmanızı şiddetle tavsiye ederim, reklam görmüyorsunuz. Veri ve bataryadan kazanırsınız.
Ya telefonda bir hata falan mı var acaba diye düşüyorum artık. Aldığım ekran süresi 5,5 saat. Yeni güncelleme bana gelmedi. 4,5G açık oyun yok, dizi yok. Borsa uygulamaları ve sosyal medya kullanımım var. Batarya yüzünden telefondan soğudum nerdeyse

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
196
Batarya süresi için konuyu takip edeyim.
Poco f3 kağıt üzerinde oldukça iyi telefon ama batarya sorunu varsa sıkıntı.

Caner_Karaca

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner Karaca
Cihazım
Poco F3
Konular
3
Enhanced güncellemesi geldi TR'ye nihayet.

Batarya performansı daha da iyileşti. Buyrun şarj hala 34:

Full Bluetooth açık 120hz full açık. YouTube'dan full video izliyorum, tasarruf hiç açmıyorum. Yarın bir de yeni gelen performans moduyla kullanacağım full, bakalım kaç saat olacak. Yeni güncellemede şöyle bir şey farkettim uygulamalar arka planda kendi kendine açılıp arkada tüketim yapıyor. Onu temizlemek lazım belli aralıklarla fakat ben hiç uğraşmıyorum batarya süresi bana yettiği için, yetmeyenler uğraşabilir. Uğraşmak istemeyen uygulama ayarlarından uygulama modunu pil tasarrufuna alabilir.

puniisher

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
puniisher
Cihazım
Poco F3
Konular
1

Full Bluetooth açık 120hz full açık. YouTube'dan full video izliyorum, tasarruf hiç açmıyorum. Yarın bir de yeni gelen performans moduyla kullanacağım full, bakalım kaç saat olacak. Yeni güncellemede şöyle bir şey farkettim uygulamalar arka planda kendi kendine açılıp arkada tüketim yapıyor. Onu temizlemek lazım belli aralıklarla fakat ben hiç uğraşmıyorum batarya süresi bana yettiği için, yetmeyenler uğraşabilir. Uğraşmak istemeyen uygulama ayarlarından uygulama modunu pil tasarrufuna alabilir.

Benim telefonda batarya canavarı var herhalde 😂

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-11-20-23-13-55-248_com.miui.securitycenter.jpg
    Screenshot_2021-11-20-23-13-55-248_com.miui.securitycenter.jpg
    263,1 KB · Görüntüleme: 21

hilal52

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Görkem
Cihazım
Mi 10 t pro
Meslek
Zabıta Memuru
Konular
13

mükemmel süre almışsınız hocam maşallah

Üst Alt