Çözüldü Şarj Bir Anda Hızlı Azalmaya Başladı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Theo7

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
uls
Cihazım
Mi Note 3
Konular
9
Olsun 2 yılda bir batarya değişimi yapardım iPhone aldığımda. Zaten artık 2 gün çıkaran telefon kavramı denen bişey kalmadı sen istersen 8000 mah de alsan mutlaka günde bir kere yada iki kere şarja takıyor standart kullanıcı ama android de keşke giden tek batarya olsa telefona aosp rom da atsam kasmalardan geçilmiyor 60 Hz kullanıyorum bide bir zahmet 7-8 saat versin diyorum veriyor onu da ama yakında onu da vermez
Dışarda mesela 2-3 saat anca veriyor 1 yıllık tel ve pubg mobile de 90 FPS desteği olmasına rağmen 5. Dakikada patlıyor
Büyük ihtimalle eski bir iPhone kullanıcısısınız .
O zaman yanlış bir tercih yapmışsınız .
Mobil veride 2-3 saat ekran süresi veren uzun yıllardır herhangi bir Xiaomi orta üst seride görmedim ben hiç. Ama bulunulan bölge çekim problemi varsa olabilir .
Diğer FPS falan hiç bilmem ben hiç oyun oynamadigim için.
Xiaominin bir çok problemli serisi vardır.
Ancak Birçok f/p cihazı da vardır .
Ama kişisel olarak uzun yıllar ios ve android kullanmış bir kişi olarak benim tercihim android olur ama bu tamamen kişisel bir tercih benim ihtiyaçlarımı karşılıyor.
Sizinki de belki farklı marka karşılar

mrpak181

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mrpak181
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
1
Edit: Batarya bitik falan diyenler pek bir şey bilmeden ezbere konuşuyor bence, şarj sorunu bir anda başladı dediğim halde hâlâ batarya sorunludur diyorsunuz. Telefonu şarja takılıyken hiç kullanmadım ve hep %20-%80 arasında kullandım zaten. Serhat Gümüş Adlı kullanıcının önerisiyle tek tek tüm uygulamaların ayarlarına girip "arkaplan etkinliklerini kısıtla" seçeneğini seçtim ve şarj durumum eskisi gibi oldu şu an, sorunum çözüldü.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt