Yardım Şarj başlığım orjinal mi?

fsmfatih

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fff
Cihazım
Mi 10t
Konular
5
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
-
Telefon Modeli
Mİ 10T
Bootloader Kilidi
Kapalı
Arkadaşlar almış olduğum yurtdışı Mİ10T den bu şarj cihazı çıktı orjinal midir acaba? Orjinal değilse kullanıp kullanmamam zarar verir mi orjinalini nereden temin edebilirim?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

chnekn

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cihan
Cihazım
Xiaomi 14 Ultra
Konular
100
Bu açıdan bakmayla orijinal olup olmadığını nasıl anlayacağız hocam. Etiketin falan güzel net fotoğraflar paylaşırsanız daha iyi olacaktır.

Ucundaki şeuden bahsediyorsanız, o şarj adaptörünü Avrupa tipi fişlere uyumlu olması için takılmış.

Oyla:

fsmfatih

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fff
Cihazım
Mi 10t
Konular
5
Bu açıdan bakmayla orijinal olup olmadığını nasıl anlayacağız hocam. Etiketin falan güzel net fotoğraflar paylaşırsanız daha iyi olacaktır.

Ucundaki şeuden bahsediyorsanız, o şarj adaptörünü Avrupa tipi fişlere uyumlu olması için takılmış.
O zaman yarın detaylı fotoğraf paylaşayım hocam kablodaki qr kodu okutunca Xiaomi ile ilgili bir sayfaya yönlendiriyor fakat başlıktan emin olamadım yarın detaylı paylaşım yapacağım

Oyla:

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
79
O zaman yarın detaylı fotoğraf paylaşayım hocam kablodaki qr kodu okutunca Xiaomi ile ilgili bir sayfaya yönlendiriyor fakat başlıktan emin olamadım yarın detaylı paylaşım yapacağım
Detaylı fotoya gerek yok hocam, fark etmiyor musunuz ucun ek olduğunu? Zaten sayfaya da yönlendiriyorsa orijinaldir. Rahat olun.

Oyla:

fsmfatih

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fff
Cihazım
Mi 10t
Konular
5
Ucu farkettim hocam onda sıkıntı yok ama genel anlamla ürünler açık kutu olduğu için bir de bu tarz ilk defa gördüğüm için emin olamadım belki başka kullanan da vardır sormak istedim

Oyla:

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
79
Ucu farkettim hocam onda sıkıntı yok ama genel anlamla ürünler açık kutu olduğu için bir de bu tarz ilk defa gördüğüm için emin olamadım belki başka kullanan da vardır sormak istedim
Asıl EU görünce daha çok inanmalısınız :)
Sorabilirsiniz tabii ki forum bunun için zaten, kusura bakmayın.

Oyla:
Üst Alt