Yardım Şarj %5 ve altında gps ve wifi aktif oluyor

hmozdogan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Mi9tpro
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Miui global 12.5.2
Telefon Modeli
Mi 9t pro
Bootloader Kilidi
Açık
Arkadaşlar merhaba, uzun zamandır yaşadığım bir problem bu şarj yüzde 5e gelince otomatik wifi ve gps açılıyor hâliyle daha çabuk bitiyor pil ben çözüm bulamadığım için buraya yazıyorum yardımcı olabilecek birisi var mı? Teşekkür ederim iyi forumlar

deneme123456

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
adım
Cihazım
platina
Konular
4
Telefonun kapandığında en son konumunu bulabilmen için açılıyor. Bu ayarı telefonu kurarken sana sorup açıyor. Muhtemelen farkında olmadan onay vermişsin.

Ayrıca şarjının %5'lere kadar inmesi pil sağlığı açısından olumsuz. Şarjını mümkünse %20'nin altına düşürmemeye dikkat etmelisin. Bu şekilde zaten sorunun da ortadan kalkmış olacak.

Oyla:

hmozdogan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mert
Cihazım
Mi9tpro
Konular
2
Telefonun kapandığında en son konumunu bulabilmen için açılıyor. Bu ayarı telefonu kurarken sana sorup açıyor. Muhtemelen farkında olmadan onay vermişsin.

Ayrıca şarjının %5'lere kadar inmesi pil sağlığı açısından olumsuz. Şarjını mümkünse %20'nin altına düşürmemeye dikkat etmelisin. Bu şekilde zaten sorunun da ortadan kalkmış olacak.
Evet öyle bir şey hatırlıyorum onaylamıştım. Teşekkür ederim

Oyla:

shady.t4r1k

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Tarık
Cihazım
Mİ 9
Konular
0

Nasıl kapatabiliriz bu ayarı?

Oyla:
Üst Alt