Yardım Sarı İlanlar

AlperAli

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Alper Ali
Cihazım
Mi 8
Konular
2
Arkadaşlar merhaba kişiler uygulamasında rakamlara basınca bir sürü bilinmeyen firma ismi numarası tarzı şeyler çıkıyor sanırım sarı ilanlarla alakalı bi durum fakat nasıl kapatacağımı bulamadım yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler.

ClassiCTR

▂▃▅▆▇██▇▆▅▃▂
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 9T [Davinci]
Konular
181
Bir ekran görüntüsü paylaşabilirseniz daha iyi anlarız olayı

Oyla:

ClassiCTR

▂▃▅▆▇██▇▆▅▃▂
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 9T [Davinci]
Konular
181
İlk defa görüyorum böyle birşey. Ayarlardan görüntülecek listeyi bu kontrol edermisiniz. Kişilere gelip üst 3 noktadan ayarlar deyin. Ben de rehber listesini yapılandır diyor ama sizde farklı olabilir. Görüntülenecek listeyi sececeksiniz. Yani gmail, mi hesabı,sim kart gibi

Oyla:

AlperAli

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Alper Ali
Cihazım
Mi 8
Konular
2
İlk defa görüyorum böyle birşey. Ayarlardan görüntülecek listeyi bu kontrol edermisiniz. Kişilere gelip üst 3 noktadan ayarlar deyin. Ben de rehber listesini yapılandır diyor ama sizde farklı olabilir. Görüntülenecek listeyi sececeksiniz. Yani gmail, mi hesabı,sim kart gibi

Maalesef görüntülenecek liste yada kişiler gibi bi seçenek yok ayarkarda işin garibi dediğiniz listelerde şuan kimse gözükmüyor. bu ekrandaki gibi isim ve numaralar sadece arama ekranında numaraya basınca çıkıyor.

Oyla:

E>MISever<3

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Fakkoh
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
0
Maalesef görüntülenecek liste yada kişiler gibi bi seçenek yok ayarkarda işin garibi dediğiniz listelerde şuan kimse gözükmüyor. bu ekrandaki gibi isim ve numaralar sadece arama ekranında numaraya basınca çıkıyor.
Telefon bölge ayarlarınız Hindistan mı acaba ?

Oyla:

E>MISever<3

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Fakkoh
Cihazım
Redmi Note 5
Konular
0
Evet Hindistan ama başka bölge (Türkiye) seçince yüz tanıma gibi bazı özellikler aktif olmadı. Nereyi seçmeliyim?
Büyük olasılıkla Hindistan seçili olduğu için oraya özel servis telefon bilgileri çıkıyor aslında yardım amaçlı bu bilgiler ama Hindistanda olmadığınız için tuhaf geliyor tabii.
Başka neresi olur bilemiyorum yazan birileri olacaktır. Olmazsa da kendiniz bir iki deneme yaparsınız highfive~~

Oyla:

AlperAli

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Alper Ali
Cihazım
Mi 8
Konular
2
Büyük olasılıkla Hindistan seçili olduğu için oraya özel servis telefon bilgileri çıkıyor aslında yardım amaçlı bu bilgiler ama Hindistanda olmadığınız için tuhaf geliyor tabii.
Başka neresi olur bilemiyorum yazan birileri olacaktır. Olmazsa da kendiniz bir iki deneme yaparsınız highfive~~
Teşekkürler. Umarım hangi bölgeyi seçmem gerektiğini birileri yazar.

Oyla:

Snatcmeyk

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Rıdvan
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Konular
24
rehberdeyken secenekler tuşuna basin ayarlar diyip en altta sari sayfalar tikini de aktif edin muhtemelen sorununuz cözulecektir.

Oyla:
Üst Alt