Soru Samsung s23 ultra server kayıtlı guncelleme alırmi

bilaltatar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bilal tatar
Cihazım
Samsung s23 ult
Konular
1
Merhaba s23 ultra cihaz aldım server kayıtlı güncelleme alacak dediler 3 ay oldu gelmedi bilgisi olan varmı benim gibi ayıpta güncelleme alan oldumu yardımcı olurmusunuz

bilaltatar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bilal tatar
Cihazım
Samsung s23 ult
Konular
1
Dün Ocak güncellemesi geldi, Yurtdışı server kayıtlı,s21 ultra bölgeyi İsviçre (AUT) yapıp güncellemeyi aldım,sonra arama kaydetme için bölgeyi tekrar miyanbar (MYM) yaptım...
Vay arkadaş daha iki gün oldu telefonu güncelleyeli şimdi yine yapsi sifirlancak telefon yeni yeni toparlamistim çok değişiklik var mı s23 ultra ocak ayı guncellemesinde

Oyla:

karya48

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
S21 Ultra
Konular
3
Vay arkadaş daha iki gün oldu telefonu güncelleyeli şimdi yine yapsi sifirlancak telefon yeni yeni toparlamistim çok değişiklik var mı s23 ultra ocak ayı guncellemesinde
Güvenlik güncellemesi ve ufak tefek hata düzeltmeleri..

Oyla:

ademacar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem
Cihazım
Mi 11T PRO
Meslek
makine mühendisi
Konular
14
ben bölgeyi değiştirdim ama 180 gün sonra değiştirebilirsn diyor şimdi. Yanlış yerden mi değiştirdim acaba?

Oyla:

bilaltatar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bilal tatar
Cihazım
Samsung s23 ult
Konular
1
ben bölgeyi değiştirdim ama 180 gün sonra değiştirebilirsn diyor şimdi. Yanlış yerden mi değiştirdim acaba?
Ben bir gün içinde 3 bölge seçtim problem olmadı yurt dışı cihaz alcaksak iyi arastircaz onu anladım bin türlü problem çıkıyor

Oyla:

bilaltatar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bilal tatar
Cihazım
Samsung s23 ult
Konular
1
Oyla:

SALAMLAC

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
erdem
Cihazım
s23ultra
Konular
0
Merhabalar, bende ırak menşeili samsung s23 ultra server kayıtlı sahibi oldum yaklaşık 1 ay önce. Server kayıt için güncelleme alınacağı söylenmesine rağmen bir türlü güncelleme alamadım ve hala android 13 kullanıyorum. 17 ocakta s24 ün tanıtılmasıyla videoları karşıma çıkmaya başladı ve yeni bir telefon olmasına rağmen geride kalmışlığı, eksik özellikleri, cihazımdan tam verim alamamam canımı fazlasıyla sıkmaya başladı. Bunun üzerine araştırmaya girdim ve bu forumla karşılaştım. Cihaz ülkesi değiştirdim imeilerimin ikisi de 35 ile başlıyor fakat herhangi bir güncelleme söz konusu değil. Şimdi ROM yüklemeyi inceledim şuan telefonu yedekliyorum fakat kafamda birkaç soru oluştu. İmei gidecek mi (burada gitmez deniyor ama videolarda hep gideceğini garanti ediyor)? Bunu yaptığımda telefonum sıfırlanacak ve bunu her güncellemede yapmam gerekecek mi? ROM yüklemeden çözebileceğim başka bir yol var mıdır? ROM yüklediğimde telefona artık güncellemeler gelecek mi?

Oyla:
Üst Alt