Soru Samsung S23 Ultra server kayıtlı güncelleme alır mı?

bilaltatar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Bilal tatar
Cihazım
Samsung s23 ult
Konular
1
Merhaba s23 ultra cihaz aldım server kayıtlı güncelleme alacak dediler 3 ay oldu gelmedi bilgisi olan varmı benim gibi ayıpta güncelleme alan oldumu yardımcı olurmusunuz

ademacar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem
Cihazım
Mi 11T PRO
Meslek
makine mühendisi
Konular
14
İsviçre yapdım 180 gün başka ülke seçemiyorum
aynı hatayı bende yaptım sen tarayıcıdan hesaptan yapmışşın. Bunu samfw tools üzerinden yapacaksın. change csc var orda ordan yapacaksın veri kaybı yaşamazsın.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

aynı hatayı bende yaptım sen tarayıcıdan hesaptan yapmışşın. Bunu samfw tools üzerinden yapacaksın. change csc var orda mtp nin altında ordan yapacaksın veri kaybı yaşamazsın.

Oyla:

niko5555

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Nihat
Cihazım
S23 ultra
Konular
0
aynı hatayı bende yaptım sen tarayıcıdan hesaptan yapmışşın. Bunu samfw tools üzerinden yapacaksın. change csc var orda ordan yapacaksın veri kaybı yaşamazsın.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:
Böyle bir sıkıntı olurmu almazmı bu şekilde güncelleme

Oyla:

imad

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
imad
Cihazım
s23 ultra
Konular
0
Merhaba s23 ultra cihaz aldım server kayıtlı güncelleme alacak dediler 3 ay oldu gelmedi bilgisi olan varmı benim gibi ayıpta güncelleme alan oldumu yardımcı olurmusunuz
bende s23 ultra var. server kayitli ve gunceleme almiyordu, scs degistirin TCE olsun. bu sekilde gunceleme aliyor. benimki gundceleme hepsini aldi scs degistirden sonra ve imei silinmedi
samfw ile yapabilirsin. TPA mutlaka gunceleme almiyor. degistir TCE olsun aliyor ve normal telefon oluyor
turkce klavam yok!

Oyla:

gkyglcn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gkyglcn
Cihazım
Mi note8 pro
Konular
0
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

bende s23 ultra var. server kayitli ve gunceleme almiyordu, scs degistirin TCE olsun. bu sekilde gunceleme aliyor. benimki gundceleme hepsini aldi scs degistirden sonra ve imei silinmedi
samfw ile yapabilirsin. TPA mutlaka gunceleme almiyor. degistir TCE olsun aliyor ve normal telefon oluyor
turkce klavam yok!
S23 ultra kullanıyorum ve yazılım bilgisi fotodaki gibi, güncelleme alamıyorum, anladığım kadarıyla sende sorunsuz bir şekilde güncelleme almışsın, rica etsem adım adım nasıl bir yol izleneceği konusunda yardımcı olabilirsen sevinirim.

Oyla:
Üst Alt