Soru Samsung s22

burucu08

Ne olursan ol önce saygılı ol
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
91

POVAC

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertaç
Cihazım
Iphone 7 Plus
Konular
24
Hocam ekran 4k hatırlatırım 😁
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Zaten oyun dışında pek kullanılmaz 120 Hz ekran her zaman 120 Hz değil

Ben s22 telefonuna çok yükseldim.Kablosuz şarj ekran yenileme oranı tasarımı beni çok cezbediyor.En yakın zamanda eksik olan paramı tamamlayıp almayı düşünüyorum.

burucu08

Ne olursan ol önce saygılı ol
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
91
Ben s22 telefonuna çok yükseldim.Kablosuz şarj ekran yenileme oranı tasarımı beni çok cezbediyor.En yakın zamanda eksik olan paramı tamamlayıp almayı düşünüyorum.
İnternetten alırsanız daha ucuza gelir n11 vb bu telefonu kesinlikle öneriyorum çünkü amiral gemisi ve sizi gerçekten üzmez bir cihaz ben S10 kullanıyorum ondan bile memnunum daha en az 2 sene daha kullanırım ordan hesaplayın

POVAC

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertaç
Cihazım
Iphone 7 Plus
Konular
24
İnternetten alırsanız daha ucuza gelir n11 vb bu telefonu kesinlikle öneriyorum çünkü amiral gemisi ve sizi gerçekten üzmez bir cihaz ben S10 kullanıyorum ondan bile memnunum daha en az 2 sene daha kullanırım ordan hesaplayın

Tekno club üyeliğim var ondan ötürü indirim yapacaklarından teknosadan alıcam.İnşallah dişe değecek bir indirim olur :)

Yusufblr

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
Begonia
Meslek
Öğrenci
Konular
47
Almadan önce mutlaka gidip mağazada görün bence. S22 6.1 ekranını duyunca bayağı sevinmiştim fakat elime alınca fazla küçük geldi. Küçük ekran seviyorum ama herhalde 6.5'e alışınca küçük geldi.

POVAC

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertaç
Cihazım
Iphone 7 Plus
Konular
24
Almadan önce mutlaka gidip mağazada görün bence. S22 6.1 ekranını duyunca bayağı sevinmiştim fakat elime alınca fazla küçük geldi. Küçük ekran seviyorum ama herhalde 6.5'e alışınca küçük geldi.

Evet ekranı biraz küçük sayılabilir ancak ben ıphone 7 plus kullandığımdan bana küçük geleceğini sanmıyorum hatta büyük bile gelebilir.

Üst Alt