Sohbet Samsung s21 plus aldım arkadaşlar

Logan8877

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Cumhur
Cihazım
Note 10 pro
Konular
116
Bugün sipariş verdim, siyah 128gb olarak, biliyorsunuz amiral kullanmak istiyordum bütçede s21 plus a yetti çok borcum var üstüne bu eklendi, normalde senede bir bazen sene dolmadan telefon değiştiren biriyim bunu gittiği yere kadar kullanacam, ilk s21 fe ile arasında gidip geldim ama malzeme kalitesi boyutunu katarak s21 plus a karar verdim, zaten s22 plusla ahım şahım fark yok farkı sadece fiyatı, gönül ister ki s21 ultra yada s22 ultra alayım ama benide aşar o fiyatlar.
Xiaomi sevdiğim bir marka ama bolca saçmalığı var, üst seviye telefonlarını Türkiyeye getirmemesi, yazılım problemleri, su ve toz dayanıklılığı olmaması vs derken hele şu son mi watch s1 active olayından sonra iyice soğudum açıkçası, saat iPhone da samsungta kusursuz çalışırken xiaomi telefonlarda sorunlu rezillikten başka birşey değil.

mehmetali026

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet ali
Cihazım
Redmi Note 11pr
Meslek
Emekli
Konular
36
Dediğiniz gibi bu sıra yazılım konusunda iyice dibe vurdular mi 13 ara yüzünü yere göğe sığdıramadılar bu da tırt çıktı yavaş yavaş Xiaomi den uzaklaşmalar başladı. Mi 8 lite severek kullandığım telefondu ama maalesef birdaha Xiaomi almayacağım yeni telefonum Samsung yada Vivo olacak

Logan8877

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Cumhur
Cihazım
Note 10 pro
Konular
116
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dediğiniz gibi bu sıra yazılım konusunda iyice dibe vurdular mi 13 ara yüzünü yere göğe sığdıramadılar bu da tırt çıktı yavaş yavaş Xiaomi den uzaklaşmalar başladı. Mi 8 lite severek kullandığım telefondu ama maalesef birdaha Xiaomi almayacağım yeni telefonum Samsung yada Vivo olacak
Maalesef öyle böyle oldukça kullanıcı kaybederler, 50 yaş üzeri pek dikkat etmez ama bizim için sorun, saat çok iyi ama yalan yok.

Harici bilirsiniz WiFi ve Bluetooth kopmalarıda var işin garip tarafı mi box ta bile sık sık kopmalar meydana geliyor, bizim evde çoğu ürün xiaomi süpürge vs.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hayırlı olsun doğru karar vermişsiniz :)
Sağol kardeşim daha iyisi sizin olsun :)

mehmetali026

Maalesef öyle böyle oldukça kullanıcı kaybederler, 50 yaş üzeri pek dikkat etmez ama bizim için sorun, saat çok iyi ama yalan yok.

Harici bilirsiniz WiFi ve Bluetooth kopmalarıda var işin garip tarafı mi box ta bile sık sık kopmalar meydana geliyor, bizim evde çoğu ürün xiaomi süpürge vs.

Önerim samsung alın, çünkü samsung Apple ın Android hali gibi birşey, kardeşim galaxy note 8 aldı çıkar çıkmaz kaç sene geçti hiç bir sıkıntısı yok, ben redmi note 10 pro ya miui 13 gelince format atmak zorunda kaldım herşey dengesizleşti, birader dedi abi telefonu alalı 8 ay oldu olmadı format atmaya başladın dedi, ben daha galaxy note 8 e bir kere format atmadım dedi haklı yani.

Saat ile Bluetooth bağlantısı kopuyor şöyle söyleyim telefon odamda ben balkona gidiyorum geldiğimde bağlantı kopmuş oluyor çoğu zaman telefonu alıp Manuel bağlantı yapıyorum, kardeşimde gear s3 var abi bende böyle bir problem bir kere bile olmadı diyor.

Neyse durum bu ben yazdıklarımla xiaomiyi kötülemiyorum ama şuan için yazılımda bütün bu hatalara yüklendiklerini düşünmüyorum saldım çayıra mevlam kayıra şeklinde tutumları var, eskiden fiyatlar çok ucuzdu şuan samsung la yarışıyor fiyatlar yine değişim yok.

Son düzenleme:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Hayırlı olsun hocam, iyi günlerde kullanırsınız inşallah ve bir daha Xiaomi ye dönmek zorunda kalmazsınız

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk

Logan8877

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Cumhur
Cihazım
Note 10 pro
Konular
116
Hayırlı olsun hocam, iyi günlerde kullanırsınız inşallah ve bir daha Xiaomi ye dönmek zorunda kalmazsınız

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk
Düzelene kadar dönmem ama düzeleceğe benzemiyor

Logan8877

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Cumhur
Cihazım
Note 10 pro
Konular
116
Arkadaşlar bilen biri yardımcı olabilir mi

Xiaomi deki tüm verileri bilgileri notlarım dahil samsung a nasıl aktarırım?

Ben Chrome kullanmıyorum edge kullanıyorum kayıtlı şifrelerim edge de telefon değişince edge teki bilgiler kayıtlı şifreler gider mi kaydetmeye gerek var mı?

Üst Alt