Yardım Samsung s10 kendi kendine kapanma telefon tamircileri bakabilirmi

burucu08

Ne olursan ol önce saygılı ol
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
91
Ben teşhis koydum aslında ama bide daha usta kişilerin veya daha fazla insana sormak istedim terzi kendi söküğünü dinlemiyor malesef
Cihaz ilk olarak video izlerken kapandı şarj 7 idi
Ondan sonra şarj 40 larda iken (şarjda) oyuna girerken kapandı açtım oyuna girerken tekrar kapandı sonra telfonu şarjdan çektim 1 dk sonra kapandı şarj 43 idi telefonun power tuşuna bastım acilmadi şarja taktım başta bataryayı boş gösterdi sonra eski değere döndü (43e )
Bence sorun bataryada sizce neyde batarya değeri normalde 3400 bende 1500-1700 gibi bir sayıya kadar düşmüş sizce doğru teşhis yapmismiyim
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Burdada batarya voltajı vb var 3900 4000 arası dolaniyor
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Son düzenleme:

mehmetali026

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet ali
Cihazım
Redmi Note 11pr
Meslek
Emekli
Konular
36
Ben Mi 8 lite için aynı şeyleri yaşadım yeni batarya taktırmıştım hatta oda aynı sonuçları verdi. bataryayı taktırdığım yerle tekrar iletişime geçtim yeni batarya takacaklarını söylediler ve taktılar şu an çok fazla telefonla oyun oynamıyorum WhatsApp telegram ve arada YouTube'dan Bir şeyler izliyorum bana bir buçuk gün rahat gidiyor tespitiniz doğrudur batarya değişmesi gerekiyor

burucu08

Ne olursan ol önce saygılı ol
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
91
Ben Mi 8 lite için aynı şeyleri yaşadım yeni batarya taktırmıştım hatta oda aynı sonuçları verdi. bataryayı taktırdığım yerle tekrar iletişime geçtim yeni batarya takacaklarını söylediler ve taktılar şu an çok fazla telefonla oyun oynamıyorum WhatsApp telegram ve arada YouTube'dan Bir şeyler izliyorum bana bir buçuk gün rahat gidiyor tespitiniz doğrudur batarya değişmesi gerekiyor
Deneyeceğim ama şuan batarya alamıyorum malesef biraz dayanacagim galiba inşallah komple şarjda kullanmak gerekmez

Üst Alt