Yardım Samsung root ve twrp

GhOst2245

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Samsung J6 Plus
Konular
1
4 tane birbiri ile bağlantılı sorunlarım var.

*Samsung J6 Plus cihazıma twrp yükledim. Cihazda Samsung account, Samsung pass gibi özellikleri açamıyorum, güvenlik hatası veriyor.

*Cihaza ekran kilidi koyuyorum örneğin desen kilidi, telefonu açmaya çalıştığımda desen doğruda olsa yanlış diyor. Kendiliğinden yeniden başlatıyor ve kilidi kaldırıyor.

*Araştırdığımda göre no recovery diye birşey yüklemem gerekiyormuş fakat cihaz hafızasına dosyaları hem zip olarak hemde dosyaya çıkartıp atıyorum. Recovery modunda yüklemeyi seçtiğimde dosyalar görünmüyor.

*Cihaza süpersu vs gelmedi. Sadece twrp in uygulaması geldi ve uygulamaya girince kök bulunamadı diyor. Ve ben bir hata yapıp 2 farklı twrp yükledim çakışma olurmu bilmiyorum.

GhOst2245

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Samsung J6 Plus
Konular
1
Odin ile stock yazılım atın
Tamamdır hocam şu an yeterli internetim yok. Ama attığımda bu konuya olumlu veya olumsuz geri dönüş yapıcam.
Peki hocam stock rom yaptıktan sonra bu ekran kilidi olayı çözülür mü? Çünkü 3,4 saat cihazı açmaya uğraştım.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Odin ile stock yazılım atın
Birde stock rom root yerinede mi geçiyor izlediğim videolarda öyle birşey duydum

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Öncelikle cihaz modelinizi, yazılım bilgileri kısmında yazan u sürümünüzü (xxu5 xxu4 veya s5 s4 vs şeklinde olabilir) sonrasında cihaz modeli ux 4 file flash şeklinde google da aratın. 4 parçalı rom indirip flashlayın.

Üst Alt