Çözüldü samsung gear s3 , xiaomi mi 8 gear çalışmıyor

• Konbuyu başlatan odense
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 45
  • Görüntüleme 16K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

odense

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
ersin
Cihazım
mi 8
Konular
4
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
inter v16
Telefon Modeli
xiaomi mi 8
Bootloader Kilidi
Açık
Merhaba,

xiaomi mi 8 yeni aldım apple den geçtim xiaomi mi 8 markasına google play dan gear uygulaması iniyor fakat ekranda kısa yolu yok görükmüyor dolayısı ile samsung gear marka saati kullanmıyorum yardım lütfen ?

therkut

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkut
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
3
Mi 9 SE + Galaxy watch ikilisi konusunda sıkıntı yaşıyordum. buradan okuduğum bir kaç şeyi denedikten sonra bağlanmama sorununu aştım şu an. Umarım aldığıma pişman olmam.

Edit: Hava durumunu ekle dediğimde telefondaki uygulama açılıyor artık fakat konum açık olmasına rağmen "konum bulunamadı" diyor. Elle giriş yapsam da aynısını diyor.

Son düzenleme:
Oyla:

Erhankaan

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erhan
Cihazım
Mi 8
Konular
22
Bende s3 frontier kullaniyorum ekran goruntusundeki galaxy wearable yüklü ve saatimi oradan kontrol edebiliyorum tavsiye ederim

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-07-09-10-39-01-674_com.miui.home.jpg
    Screenshot_2019-07-09-10-39-01-674_com.miui.home.jpg
    1,4 MB · Görüntüleme: 67
Oyla:

therkut

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkut
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
3
Galaxy watch mi 9se ye bağlı iken ve telefon elimden iken birden bağlantı gidiyor. Sonrasında telefon üzerinden Bluetooth ayarlarına girip saate bağlanıyorum, telefonda bağlı gözüküyor ama saat tarafında herhangi bir bağlantı gözükmüyor. İki cihazı da yeniden başlatınca sorunsuz devam ediyor ancak. Sırf bu yüzden Xiaomi den vazgeçeceğim sanırım daha ilk günden çok üzdü.

Oyla:

ahmedakgul

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmed
Cihazım
Mi 6
Konular
0
Samsung un aptoide uygulama yükleyicisini telefonunuza kurup oradan galaxy wearable uygulamasının güncel halini kurmayı deneyin.

Oyla:

halvaci

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
Mi 6
Konular
9
Mi 9 SE + Galaxy watch ikilisi konusunda sıkıntı yaşıyordum. buradan okuduğum bir kaç şeyi denedikten sonra bağlanmama sorununu aştım şu an. Umarım aldığıma pişman olmam.

Edit: Hava durumunu ekle dediğimde telefondaki uygulama açılıyor artık fakat konum açık olmasına rağmen "konum bulunamadı" diyor. Elle giriş yapsam da aynısını diyor.
Sistem dilini İngilizce yap telefona bağlan hava durumunu güncelle sonra tekrar Türkçe yap

Oyla:

therkut

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erkut
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
3
Sistem dilini İngilizce yap telefona bağlan hava durumunu güncelle sonra tekrar Türkçe yap
Bu sefer de güncellemiyor. Ayrıca son zamanlarda telefonu Türkçe yaptıktan kısa süre sonra saatteki kişiler uygulaması şarjın %98 ini kullanıyor ve bir günü ancak çıkarır hale getiriyor. Dili tekrar İngilizce yapsam da faydası olmuyor, illaki saati sıfırlamam gerekiyor.

Oyla:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt