Soru Samsung Galaxy S4 Mini Chipset (yonga seti, anakart) Değişimi

GECELERRRR

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Melih
Cihazım
Masüstü PC
Konular
7
Merhabalar. Evimde bozuk S4 Mini var. Satmak yerine kendim yapıp kullanmak istiyorum -aslında tek sorunu. yazılım, güç tuşu ve batarya.- Fakat, biliyorsunuz ki Qualcomm Snapdragon 400, ısınma sorunu olan bir yonga. Ben bunu Samsung Exynos 5 Octa 5410 veya Snapdragon 425 ile değiştirmek istiyorum. Bunu -kendim, servise vermeden- nasıl yapabilirim?

HasanVersion

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
iPhone 13
Meslek
Üni Öğrenci
Konular
4
böyle bir şeyin mümkün olduğunu düşünmüyorum. Donanımı halletseniz illaki yazılım problem yapacaktır.

Oyla:

GECELERRRR

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Melih
Cihazım
Masüstü PC
Konular
7
böyle bir şeyin mümkün olduğunu düşünmüyorum. Donanımı halletseniz illaki yazılım problem yapacaktır.
Yazılım olarak, LineageOS 16 (Android 9) atacağım. Bu arada, PC telefonu okuyor. Ama telefon açılmadığı için ROM işini yapamadım.

Oyla:

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
Merhabalar. Evimde bozuk S4 Mini var. Satmak yerine kendim yapıp kullanmak istiyorum -aslında tek sorunu. yazılım, güç tuşu ve batarya.- Fakat, biliyorsunuz ki Qualcomm Snapdragon 400, ısınma sorunu olan bir yonga. Ben bunu Samsung Exynos 5 Octa 5410 veya Snapdragon 425 ile değiştirmek istiyorum. Bunu -kendim, servise vermeden- nasıl yapabilirim?
Almayın o lanet cihazı. Gidin, Samsung Galaxy M30s alın. Her şeyiyle, bin basar.
Uğraşmayın o lanet cihazla. Tedavülden kalkti.Tamirat tadilat uzun iş. SAMSUNG M30S alın .

Oyla:

talhacker

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Xiaomi 13T
Konular
21
Yok artık drunk~~ şakaysa komik ciddiyse dahada komik bu arkadaşımız troll sanırım yöneticiler bilir kim olduğunu haha--

Oyla:
Üst Alt