Yardım Samsung Galaxy M20 BOOTLOOP-HARD BRİCK

Xojaylene

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Kağan
Cihazım
Samsung M20
Konular
1
Selamlar, herkese iyi bayramlar.Cihazıma root atarken birden bire hiç açılmamaya başladı sanırım attığım dosyada sorun vardı. Şu an Cihaza Stock rom atsam da halen aynı sorun sürüyor.Odin ile stock romu atarken boot img kısımında takılıp kalıyor.Twrp şu an yüklü fakat ordan da denediğimde sürekli hata veriyor.Twrp ekranına almadığım zaman sarj olmuyor.Bir hatada could not do normal boot invalid kernel dedi .Sizce ne yapmalıyım ?

note8prosahibi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
50
Selamlar, herkese iyi bayramlar.Cihazıma root atarken birden bire hiç açılmamaya başladı sanırım attığım dosyada sorun vardı. Şu an Cihaza Stock rom atsam da halen aynı sorun sürüyor.Odin ile stock romu atarken boot img kısımında takılıp kalıyor.Twrp şu an yüklü fakat ordan da denediğimde sürekli hata veriyor.Twrp ekranına almadığım zaman sarj olmuyor.Bir hatada could not do normal boot invalid kernel dedi .Sizce ne yapmalıyım ?
Stock romdan emin iseniz odinin sürümünü değiştirin ya düşün ya da yükseltin bazen odinden kaynaklı oluyor eğer ki odinde sıkıntı yoksa stock romunuzu başka yerden indirin
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ve cihazın tam modelini yazarsanız size daha kolay yardımcı olabilirim :)

Oyla:
Üst Alt