Soru Samsung galaxy fit 2 hakkında?

ciwwano

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Mesut
Cihazım
Redmi note 11s
Konular
51
Redmi note 8 cihazım var. Galaxy fit 2 akıllı bileklik almayı düşünüyorum. Uyumluluk sorunu yaşarmiyim xiaomi cihazda? Özellikle güneşte ıyi göründüğü için kullanımı daha kaliteli olduğunu duyduğum için mi band 5 yerine fit 2 almayı düşünüyorum. Siz ne diyorsunuz?

ciwwano

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Mesut
Cihazım
Redmi note 11s
Konular
51
Fit 2 almak tabii ki daha mantıklı, ekranı çok iyi cidden. Uyumluluk sorunu da yaşamazsınız. Hayırlı olsun.
Hocam doğrusu akıllı saat almak istedim ama hem pil hem maddi açıdan daha uygun olduğu için fit 2 düşündüm. Akıllı saat görevini tam olarak yerine getiremez tabi ama çok uzak mi akıllı saatlerden özellikler bakımından

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
80
Hocam doğrusu akıllı saat almak istedim ama hem pil hem maddi açıdan daha uygun olduğu için fit 2 düşündüm. Akıllı saat görevini tam olarak yerine getiremez tabi ama çok uzak mi akıllı saatlerden özellikler bakımından
Hocam ben de arada kalmıştım ama en sonunda ls05 almaya karar verdim. Şarj ömrü de güzel gün ışığı altında da üzmüyor. Aktiviteleri de epey çeşitli ve fena da ölçmüyor.

ciwwano

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Mesut
Cihazım
Redmi note 11s
Konular
51
Hocam ben de arada kalmıştım ama en sonunda ls05 almaya karar verdim. Şarj ömrü de güzel gün ışığı altında da üzmüyor. Aktiviteleri de epey çeşitli ve fena da ölçmüyor.
Söylediğiniz marka modeli anlamadım. Tam yazarmisiniz rica etsem

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Redmi note 8 cihazım var. Galaxy fit 2 akıllı bileklik almayı düşünüyorum. Uyumluluk sorunu yaşarmiyim xiaomi cihazda? Özellikle güneşte ıyi göründüğü için kullanımı daha kaliteli olduğunu duyduğum için mi band 5 yerine fit 2 almayı düşünüyorum. Siz ne diyorsunuz?
Uyumluluk sorunu yaşamazsınız ancak fit 2 paranızın tam karşılığını vermiyor, band 5 öneririm. Güneş altında gayet rahat okunuyor.

ciwwano

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Mesut
Cihazım
Redmi note 11s
Konular
51
Uyumluluk sorunu yaşamazsınız ancak fit 2 paranızın tam karşılığını vermiyor, band 5 öneririm. Güneş altında gayet rahat okunuyor.
Mi band 5 kullandınız mı? Su ve toz dan koruma konusunda sorun yok değil mi

Save_Mi

Snowflake
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Muhammed
Cihazım
Platina/Courbet
Konular
207
Mi band 5 kullandınız mı? Su ve toz dan koruma konusunda sorun yok değil mi
İki adet band 5 var hocam, biri bende diğeri kardeşimde, şarjdan şarja kolumdan çıkarıyorum, onun haricinde hep benimle. Şimdiye kadar duşta sorun yaratmadı.

ciwwano

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Mesut
Cihazım
Redmi note 11s
Konular
51
İki adet band 5 var hocam, biri bende diğeri kardeşimde, şarjdan şarja kolumdan çıkarıyorum, onun haricinde hep benimle. Şimdiye kadar duşta sorun yaratmadı.
Hocam Bluetooth u istediğiniz zaman kapatabiliyormusunuz bir de şarj konusunda memnun musunuz

Üst Alt