Sohbet Samsung fanatikliğine son

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
197
Bana uzak bir kavram fanatik olmak. Android'e LG GT540 ile başladım, sonra Intel işlemcili Asus kullandım, şimdi Redmi Note 4 kullanıyorum. Şu ara Realme ilgimi çekiyor.
Hiç bir markanın fanatiği olmayın bence :) hangisi benim cebime ve isteklerime uygunsa benim için ideal cihaz odur. :)

MamiMustiSaydam1903

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M.Mustafa
Cihazım
Poco F5 Pro, MI
Meslek
Grafiker
Konular
24
Hunharca kullanmanız dileğiyle. Edit mi8 kullanıyorum herşeyini bütün özelliğine kadar kullanıyorum

mevcetin

Mevlüt Çetin
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt Çetin
Cihazım
Mi 9T Pro
Meslek
3D Designer
Konular
162
Yeni cihazınız hayırlı olsun. Samsung oyunlarından kurtulup xiaomiye gelmek iyi bir tercih olmuş. Aramıza hoşgeldiniz.

Timurkurt

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Khan
Cihazım
Mi 8
Meslek
Turizm
Konular
47
Hayırlı olsun. Beni dinlerseniz hiç bir markanın fanatiği olmayın. Bunlar para karşılığında hizmet satan şirketlerin ürünleri sonuçta.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Herkese tşk ederim arkadaşlar. Cihazı çok sevdiğim için forumada kayıt oldum. Aranızda olmak ve sayımızın bu denli yüksek olması beni mutlu etti. Samsung s9 denen çöpten iyiki kurtuluşun ısınma ve oyun performansı beni deli ediyordu. Ben genelde market oyunlarından çok PS2 demon ve ppsspp yani PSP emulatörler de oyun oynamayı seviyorum. Ve mi 8 845 işlemci 6gb ram ve en önemlisi miu11 akıcı yazılımıyla oyun oynamayı bana tekrar sevdirdi. Tık ettmiyor 5 saat aralıksız oyun zamanlarımda. Bile. Üstelik ön ve arka kamera pro mod dahil normal çekim düşük ışık modları beni mest etti. Android oyunlara gelince call of duty online ve bir kaç yüksek grafikli oyun oynuyorum onlarda bile gram ısınma yok emin olun. Öttürüyor resmen telefon ve bende ona o yüzden gözüm gibi bakiyorum

Hunharca kullanmanız dileğiyle. Edit mi8 kullanıyorum herşeyini bütün özelliğine kadar kullanıyorum
Aynen öyle yapıyor ve tüm özelliklerine kadar özellikle oyunlarda ve kamera çekimlerinde dibine kadar vuruyorum işlemcinin. :)) Canavar resmen

Son düzenleme:

Eyüp Batuhan

M.K. Atatürk
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Eyüp Batuhan
Cihazım
Mi 10T
Konular
80

Herkese tşk ederim arkadaşlar. Cihazı çok sevdiğim için forumada kayıt oldum. Aranızda olmak ve sayımızın bu denli yüksek olması beni mutlu etti. Samsung s9 denen çöpten iyiki kurtuluşun ısınma ve oyun performansı beni deli ediyordu. Ben genelde market oyunlarından çok PS2 demon ve ppsspp yani PSP emulatörler de oyun oynamayı seviyorum. Ve mi 8 845 işlemci 6gb ram ve en önemlisi miu11 akıcı yazılımıyla oyun oynamayı bana tekrar sevdirdi. Tık ettmiyor 5 saat aralıksız oyun zamanlarımda. Bile. Üstelik ön ve arka kamera pro mod dahil normal çekim düşük ışık modları beni mest etti. Android oyunlara gelince call of duty online ve bir kaç yüksek grafikli oyun oynuyorum onlarda bile gram ısınma yok emin olun. Öttürüyor resmen telefon ve bende ona o yüzden gözüm gibi bakiyorum

Aynen öyle yapıyor ve tüm özelliklerine kadar özellikle oyunlarda ve kamera çekimlerinde dibine kadar vuruyorum işlemcinin. :)) Canavar resmen
S9 da bence fena değil hocam . Bu arada hangi emülatör oyunları oynuyorsunuz ? Ben 1.6 ile half life oynuyorum iyi zevk veriyor . Öneririm .

Kikass

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Arif
Cihazım
Xiaomi mi 8
Konular
11

Hocam ekran süreniz ne kadar.Hangi sürüm kullanıyorsunuz.

Üst Alt