Yardım Samsung A51 Redmi Note 8 Pro

• Konbuyu başlatan sinan345
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 3
  • Görüntüleme 530
S

sinan345

Guest
merhaba arkadaşlar uzun zamandır xiaomi mi 5 kullanmaktayım 2 3 aya kadar telefonumu değiştircem samsung a51 almayı düşünüyorum önceliğim ama redmi note 8 pro kafamı karıştırıyor bir yandanda miui arayuzunden sıkıldım amoled ekranlı bir telefonum olsun istiyorum performanstan öte kafam karışık önerilerinizi bekliyorum iyi akşamlar...

Nescafe656

Mevlüt
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mevlüt
Cihazım
S24 Ultra
Meslek
Kombi Tamiri
Konular
72
merhaba arkadaşlar uzun zamandır xiaomi mi 5 kullanmaktayım 2 3 aya kadar telefonumu değiştircem samsung a51 almayı düşünüyorum önceliğim ama redmi note 8 pro kafamı karıştırıyor bir yandanda miui arayuzunden sıkıldım amoled ekranlı bir telefonum olsun istiyorum performanstan öte kafam karışık önerilerinizi bekliyorum iyi akşamlar...
Konu uygun bölüme taşınmıştır. Tedbili mekanda ferahlık vardır hocam. Sıkıldıysaniz değiştirin derim. Note 8 Pro da öyle kötü bir cihaz değil :)

S

Silinen üye 107783

Guest

Bende geçen hafta arada kaldım aynı seçim konusunda fakat tercihimi Note 8 Pro'dan yana kullandım.

- Kamera konusunda Note 8 Pro gayet iyi, özellikle Gcam ile birlikte başarılı sonuçlar elde edebiliyorsun.
-Gerek batarya gerek performans konusunda beni üzmedi şimdiye kadar.
- Exynos işlemciler bana hep sıkıntılı gelmiştir şimdiye kadar. Geçmişte kötü bir A70 geçmişim olduğundan dolayı mesafeli yaklaştım A51'e.
- Bütçe konusunda ne durumdasın bilemem fakat A51'i TR garantili olarak 2500/2700 bandında bulabiliyorsun, garantisiz olarak Samsung markasına bulaşma derim. İmei atıldıktan sonra bir yerleri ayrı oynuyor samsungların.
- Note 8 Pro ise garantilisi 64GB/2000₺ bandında 128GB/2300-2400₺ bandında bulabiliyorsun. Ben imei kayıtlı olarak 1500 liraya aldım. Yaklaşık 800₺ gibi bir para da cebimde kaldı.

Uzun lafın kısası Note 8 Pro tavsiye ederim. Sizi üzmeyecektir.

Umarım yardımcı olabilmişimdir.

Emrgzr

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrah
Cihazım
Redmi 8a
Konular
5