Yardım Samsung A51 cihazımı bul kilit sorunu

Sinan0956

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Note 9 pro
Meslek
Pastacı
Konular
21
Samsung A51 telefonun ekran kilidini unutup cihazımı bul özelliğiyle kilitlenip cihaz bu telefon kayboldu uyarısı veriyor telefon fastboot girmiyor recovery girmiyor sadece şarj oluyor PC görmüyor ne yapabilirim teşekürler
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Samsung A51 telefonun ekran kilidini unutup cihazımı bul özelliğiyle kilitlenip cihaz bu telefon kayboldu uyarısı veriyor telefon fastboot girmiyor recovery girmiyor sadece şarj oluyor PC görmüyor ne yapabilirim teşekürler

Cebrail29

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cebrail
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
6
İlk seçenek - Bir Google Hesabınız varsa, bunun şifresini hatırlarsınız ve bir İnternet bağlantınız vardır. Aşağıdaki adımları gerçekleştirebilirsiniz:

1. Beş kez yanlış şifre girdikten sonra sistem sizi uyarmalıdır.
  2. Yaklaşık 30 saniye bekleyin ve tekrar yazmayı deneyin.
  3. Kilit açma arayüzünün sol köşesinde "Şifreyi unuttum" olmalıdır. Tıkla.
  4. Şimdi Google Hesabı şifrenizi girin ve SAMSUNG Galaxy A51 kilidinin açılması gerekir.

Sinan0956

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Note 9 pro
Meslek
Pastacı
Konular
21
İlk seçenek - Bir Google Hesabınız varsa, bunun şifresini hatırlarsınız ve bir İnternet bağlantınız vardır. Aşağıdaki adımları gerçekleştirebilirsiniz:

1. Beş kez yanlış şifre girdikten sonra sistem sizi uyarmalıdır.
  2. Yaklaşık 30 saniye bekleyin ve tekrar yazmayı deneyin.
  3. Kilit açma arayüzünün sol köşesinde "Şifreyi unuttum" olmalıdır. Tıkla.
  4. Şimdi Google Hesabı şifrenizi girin ve SAMSUNG Galaxy A51 kilidinin açılması gerekir.
Hocam telefon komple kilitlendi ve ucak modunda güvenli moddaydı güvenli moddan çıktı ve şuan hiçbir işlem yapılmıyor şifremi unuttum logosunda yok bu telefon kayboldu kilitlendi ibaresi var sadece ucak modunda kaldığı için hiçbir baglantı yapamıyorum ve pcden de aktaramıyorum

Cebrail29

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cebrail
Cihazım
Redmi Note 7
Konular
6
Hocam telefon komple kilitlendi ve ucak modunda güvenli moddaydı güvenli moddan çıktı ve şuan hiçbir işlem yapılmıyor şifremi unuttum logosunda yok bu telefon kayboldu kilitlendi ibaresi var sadece ucak modunda kaldığı için hiçbir baglantı yapamıyorum ve pcden de aktaramıyorum
Telefonunuzu profesyonel servis ekibize bırakıp sorunun kaynağını buldurabilirsiniz. Çözülmesi de masraflı olmıycaktır düşüncesindeyim.

Üst Alt