Soru Sallayınca telefonu on kameranin ordan ses geliyor

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
150
Merhaba forum üyeleri
Şimdi fark ettim de cihazı tek elimle önden arkaya doğru sallayınca on kameranın sağ kısmının ordan ses geliyor bişey gevsekte kalmış gibi ses geliyor bu sizde de var mı acaba.Sanki arka kamera oynuyor diye düşünüyorum

Son düzenleme:

altanis

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bülent
Cihazım
Mi Note 2
Meslek
Eğitimci
Konular
30
Merhaba forum üyeleri
Şimdi fark ettim de cihazı tek elimle önden arkaya doğru sallayınca on kameranın sağ kısmının ordan ses geliyor bişey gevsekte kalmış gibi ses geliyor bu sizde de var mı acaba.
Hocam bütün cihazlarda görülen şey bu.Kamera lenslerinden geliyor ses.Hem Samsung hem de Xiaomi cihazlarımda aynı durum var.Daha önceki cihazlarım da aynıydı.Sorun yok yani.
İnternette zaten konular var bununla ilgili.

emo1616

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
150
Hocam bütün cihazlarda görülen şey bu.Kamera lenslerinden geliyor ses.Hem Samsung hem de Xiaomi cihazlarımda aynı durum var.Daha önceki cihazlarım da aynıydı.Sorun yok yani.
İnternette zaten konular var bununla ilgili.
İlk defa karşılaştığımız bir konu olduğu için endişe ettim nedeni sorarsanız daha önceki cihazım rn8pro idi hiç böyle bişey yaşamadım ondan teşekkür ederim aydınlattığınjz için hocam

altanis

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bülent
Cihazım
Mi Note 2
Meslek
Eğitimci
Konular
30
İlk defa karşılaştığımız bir konu olduğu için endişe ettim nedeni sorarsanız daha önceki cihazım rn8pro idi hiç böyle bişey yaşamadım ondan teşekkür ederim aydınlattığınjz için hocam
Rica ederim hocam.

Üst Alt