Diğer sahibinden üzerinden şu satıcılardan alışveriş yapan oldu mu?

XSoDia

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ömer
Cihazım
Redmi K30
Meslek
Çok Serbest Meslek
Konular
47
Dostum sen garantici adamsın PP'n de ki T 49'dan belli :D Bence K30 seçmemelisin.
t49 ve garantici deleceği %45 ihtimalli tanktan bahsediyosun heleki he ATIYOSAN Allah bilir kaç vuracak.
ne alayım peki akıl ver?

cagrialaf

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çağrı
Cihazım
Mi Note 10
Konular
36
t49 ve garantici deleceği %45 ihtimalli tanktan bahsediyosun heleki he ATIYOSAN Allah bilir kaç vuracak.
Orada Kinaye var drunk~~
ne alayım peki akıl ver?
Bence 2900'e kadar bütçe çıkardıktan sonra Mi Note 10 al benim gibi veya Mi9T Pro / Mi9 düşün. Tamam güzel cihaz klişe olacak ama o kadar para o ekrana gömülmez. Arka tasarımı da hoş değil bir zaman sonra sıkar adamı.

XSoDia

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ömer
Cihazım
Redmi K30
Meslek
Çok Serbest Meslek
Konular
47
Orada Kinaye var drunk~~

Bence 2900'e kadar bütçe çıkardıktan sonra Mi Note 10 al benim gibi veya Mi9T Pro / Mi9 düşün. Tamam güzel cihaz klişe olacak ama o kadar para o ekrana gömülmez. Arka tasarımı da hoş değil bir zaman sonra sıkar adamı.
Bir çok yönden doğru diyosun mi9t pro mi9 pek bulunmuyor zaten bu gidişle öyle olacakki k30 kıt bi cihaz yok hiçbir yerde de mi9t neyini beğenmedin önermemişsin genelde ilk önerilen o olurdu

Son düzenleme:

cagrialaf

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çağrı
Cihazım
Mi Note 10
Konular
36
Bir çok yönden doğru diyosun mi9t pro mi9 pek bulunmuyor zaten bu gidişle öyle olacakki k30 kıt bi cihaz yok hiçbir yerde de mi9t neyini beğenmedin önermemişsin genelde ilk önerilen o olurdu
İki tane mi 9t kullandım ikisi de bana mısın demedi. Cidden şu kusuru vardı dersem yalan olur. İşlemci senin için önemli değilse (ki benim için değil. Kamera istiyordum Mi Note 10 aldım) kesinlikle tercih et çok ikonik bir cihaz tavsiye ederim. Bulamazsan bana ulaş benim tedarikçilerimde vardı en son

XSoDia

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ömer
Cihazım
Redmi K30
Meslek
Çok Serbest Meslek
Konular
47
İki tane mi 9t kullandım ikisi de bana mısın demedi. Cidden şu kusuru vardı dersem yalan olur. İşlemci senin için önemli değilse (ki benim için değil. Kamera istiyordum Mi Note 10 aldım) kesinlikle tercih et çok ikonik bir cihaz tavsiye ederim. Bulamazsan bana ulaş benim tedarikçilerimde vardı en son
hocam bulamamak değilde açılr kamera ve ghost touch olayı beni ilgisizleştirdi k30 isteememin sebebi bit tık daha iyi işlemci olarak hem soğutma mevcut kamera olarak ta incelemerden çıkardığım özet olarak biraz daha iyi 120 hz ekranda cabası mi nıte 10 ile k30 aynı işlemciyi kullanıyorlar bakalım 2500 tl üzeri vermeyi düşünmüyorum ama belli de olmaz mi note 10 3000 den aşağı yok güzel cihaz ama beni aşıyor tipe gelince o kadar önemli değil
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

bakalım biraz daha bekleriz yoksa mi9t alıp geçicem

Stoya

Süper Üye
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SERDAR
Cihazım
POCO X3 NFC
Meslek
Ev Erkeği
Konular
104
Merhaba bu satıcıdan cihaz almak istiyorum öneriyormusunuz malum pek güven olmuyor yardımcı olurmusunuz..

Ben aldım, herhangi bir sorun yaşamadım hatta telefon hızlı gelsin diye otobüse vermesini istedim sağ olsun kırmadı, eft yaptığım gün otobüs ile gönderdi ertesi gün sağ salim aldım telefonumu.

kdrngn

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kadir
Cihazım
POCOX3NFC 6/128
Meslek
Muhasebe
Konular
19
Enes iletişime bundan birkaç sene önce kullandığım LG G5 SE Rose renk modelini satmıştım, daha doğrusu kendilerinden siyah renk samsung s7 ile takas yapmıştım, sahibinden'e koydukları ilan üstünden kendi ilanımı önererek kendileri ile iletişime geçmiştim, ürünümün açıkça rengi modeli vs ilanımda yer alırken görsellerde mevcutken oraya gittiğimde ''aa sizinle iletişime geçen arkadaş bu cihazın renginin bu olduğunu söylememişti şu kadar eksik verebiliriz ücreti ancak lg satamıyoruz hem de bu renk daha zor gider zaten'' gibi bir palavrada bulunmuş ve o an o kadar yol gitmem, iki vesaitle gitmem sebebiyle bu şekilde konuşmamıştık sizinle gibi az biraz söylenip üstelemeden mecburen kabul etmiştim. Uzak durun enes iletişimden kısaca.

Üst Alt