Diğer sahibinden üzerinden şu satıcılardan alışveriş yapan oldu mu?

savioranqel68

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ugurcan
Cihazım
Mi 9T PRO
Meslek
Sağlık Teknikeri
Konular
42
K30 ekran yenileme var sanırım 730g veya 720g işlemci var başka bi detayı yok k20 pro parasına benim gözümle bakarsanız değmez ayrıca global diye lanse edilen poco x2 diye biliyorum ama henüz çıkıp çıkmadığı hakkında fikrim yok karşılı x2 geliyor ben sadece amiral gemisi cihazları takip ediyorum alt segmentler bana tavuk yolma gibi geliyor 170 dolarlık telefonlara 3500 küsür fiyat çektikleri için zaten kazık yiyorum bi kere yerim 5 6 yıl kullanırım hesabı..

XSoDia

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ömer
Cihazım
Redmi K30
Meslek
Çok Serbest Meslek
Konular
47
K30 ekran yenileme var sanırım 730g veya 720g işlemci var başka bi detayı yok k20 pro parasına benim gözümle bakarsanız değmez ayrıca global diye lanse edilen poco x2 diye biliyorum ama henüz çıkıp çıkmadığı hakkında fikrim yok karşılı x2 geliyor ben sadece amiral gemisi cihazları takip ediyorum alt segmentler bana tavuk yolma gibi geliyor 170 dolarlık telefonlara 3500 küsür fiyat çektikleri için zaten kazık yiyorum bi kere yerim 5 6 yıl kullanırım hesabı..
Hocam k30 aldım kullanıyorum gayet memnunum işlemci farkı hariç amiral gemisini aratmaz okadar yüksek işlemci olmasada olur sonuçta solid AutoCAD yüklemiyecem fiyatları abartı oldıu bu aralar amoled sorunlarından dolayı talep yükseldi kamerası ekranı açısından ve güncellik açısından güzel cihaz poco x2 olayına gelince çıktı ve hindistan bölgesinde çok fazla satılıyor türkiye fiyatları fırsatçı satıcılarımız sayesinde yüksek tabi bunun global pazara çıkmamasının da payı var ama piyasada 8/256 varyantları mevcut ona göre normal 3000 TL 380 dolar üzerinden bi giyatla satılıyor yurtdışında..

karanliknotalar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
AHMET
Cihazım
Mi 9 Pro 5G
Konular
2
Globalde satışı olmayan bir cihazı almak çok riskli bir sorun olması halinde yeterli kaynak ve paylaşıma ulaşamıyorsunuz.

Alacağınız cihaz için bunu da dikkate alın, pişman olmayın.

mstfayyldrm

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Xiaomi 11T Pro
Konular
39
karaçay iletişimle geçenlerde bir müşterim alışveriş yapmış global diye hint model note 8 göndermişler aslında ilanda global yazıyor ama gelen cihaz hint model. kırsal kesimde yaşıyor ve sıkıntı yaşadı. bunu iyi teyit etmeniz lazım
Hocam kırsal kesimde ne oluyor öğrenebilir miyim

XSoDia

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ömer
Cihazım
Redmi K30
Meslek
Çok Serbest Meslek
Konular
47
Globalde satışı olmayan bir cihazı almak çok riskli bir sorun olması halinde yeterli kaynak ve paylaşıma ulaşamıyorsunuz.

Alacağınız cihaz için bunu da dikkate alın, pişman olmayın.
Ne gibi hocam
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam kırsal kesimde ne oluyor öğrenebilir miyim
Hocam çin cihazlarında bulunmayan b20 bandı den dolayı bazı kırsal bölgelerde 4g sorunları görülebiliyor o zaman 3g ye geçiyor sorundan kasıt budur
Bu sorunlar ilgili cihazlar: çin hindistan Endonezya cihazları şuan satışta olan yurtdışı k20 k30 mi 10 k30 pro mi8se gibi bazı cihazlar
Ama bana kalırsa çok abartılıyor bu sorun

Son düzenleme:

karanliknotalar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
AHMET
Cihazım
Mi 9 Pro 5G
Konular
2
Şöyleki telefon hakkında sorun görüş fikir ipucu konuları globalde satışı olmadığı ve kullanıcısının globalde az oluşundan dolayı haliyle çok az oluyor.

birde telefon arızalansa yedek parça bulmakta da sıkıntı çekersin, ekran koruyu kılıfta aynı şekilde

XSoDia

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ömer
Cihazım
Redmi K30
Meslek
Çok Serbest Meslek
Konular
47
Şöyleki telefon hakkında sorun görüş fikir ipucu konuları globalde satışı olmadığı ve kullanıcısının globalde az oluşundan dolayı haliyle çok az oluyor.

birde telefon arızalansa yedek parça bulmakta da sıkıntı çekersin, ekran koruyu kılıfta aynı şekilde
hocam üretici çin olduğu için her parça ali expressten temin edilebilir

Cem0927

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Cem hoca
Cihazım
S8
Konular
1
karaçay iletişimle geçenlerde bir müşterim alışveriş yapmış global diye hint model note 8 göndermişler aslında ilanda global yazıyor ama gelen cihaz hint model. kırsal kesimde yaşıyor ve sıkıntı yaşadı. bunu iyi teyit etmeniz lazım
Mi note 9plus alacağim. Hint sürümü olup olmadığını nasıl anlarım?

Üst Alt