Yardım Safetynet fix

Pandilli

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Note 8 pro
Konular
2
Kırmızı fail aldım ama cihaz sertifikalı gözüküyor nasıl düzeltebilirim prop configi yapmalımıyım ve hangisini seçmeliyim 4 numaramı , 5 numaramı
Hiçbir şey yapma yinede duzelmeyecek magisk e güncelleme gelicek onu bekle. Google Play'de safetyNet evalatuon var onda test ettiğimde paased oluyor ama safetynet test programında failed çıkıyor sonuç. Root ve diğer safetyNet işlemleri sıkıntısız yapılabiliyor sadece magisk de cst profile ve safetyNet API hatası veriyor bu yüzden üretici güncelleme üzerinde çalıştığını bilgisini verdi bizlerde bekliyoruz.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Aynen bende de aynı sorun var olay store sertifika li diyor magist te kırmızı uyarı veriyor sorun çıkarır mı safeyt APK kurdum orda da olumsuz cihaz 9s
Safetynet işlemi gerektiren uygulamalarda sorun yok çalışıyor. Sıkıntı magisk kaynaklı. SafetyNet Evaluation u indir Google Play'den test paased çıkıyor ama magisk de geçmiyor API hatsi veriyor şimdilik yeni güncelleme gelene kadar bekliycez. SafetyNet de sorun yok gibi ben yinede tedirginim magiskde guvendigimdem pek işlem yapmıyorum şuanda. Yinede kullanıcıya kalmış birşey risk durumu nedir tam olarak bende bilmiyorum

Ekli dosyalar

• Screenshot_2021-04-15-20-45-38-233_com.android.vending.jpg
    Screenshot_2021-04-15-20-45-38-233_com.android.vending.jpg
    324,7 KB · Görüntüleme: 9

Pandilli

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Note 8 pro
Konular
2
Safetynet de sorun var magisk üzerinde cts ve safetyNet API hatası veriyor üretici verdiğim.linkdeki programı indirip test etmemizi söylüyor yeşilse devam edebilirsiniz dedi.

Kırmızı fail aldım ama cihaz sertifikalı gözüküyor nasıl düzeltebilirim prop configi yapmalımıyım ve hangisini seçmeliyim 4 numaramı , 5 numaramı

Aynen bende de aynı sorun var olay store sertifika li diyor magist te kırmızı uyarı veriyor sorun çıkarır mı safeyt APK kurdum orda da olumsuz cihaz 9s

Ben de sadece benden kaynaklı olduğunu zannetmiştim meğerse genel bir sorunmuş

Bende de aynı sorun var. Cihazdan kaynaklı sanıyordum
mevcuk magiski ana ekran çekmecesi den kaydırarak silin sonra APK kurun test edin sorun çözülür.

ersser01

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ersin
Cihazım
Mi 10 T Pro
Konular
4
mevcuk magiski ana ekran çekmecesi den kaydırarak silin sonra APK kurun test edin sorun çözülür.
Dediğinizi yaptım ama halen play storeden netflixi indirebiliyorken magiskte safetynet kırmızı gözüküyor

Üst Alt