Recovery [Sadece Android 10]Xiaomi Mi 8 Lite - Twrp 3.3.1-0304 Tek Tuş Yükleme Aracı

faster712

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ekrem Çelik
Cihazım
xioami mi 5s
Konular
2
selamlar ben çin stable rom a geçmiştim az önce ama hiç beğenmedim geri global e nasıl dönebilirim?
Tekrar twrp kabul etmiyor.

berberat57

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Berat
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
5
Yazma Hatali yazıyor ekranda fastboot modu da oem kilidi de açık cihazım da zaten mi 8 lite ne yapmam lazım yardımcı olur musunuz

Sahund19

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özkan
Cihazım
Xiaomi Mi8 Lite
Meslek
Yüksek Lisans Öğr.
Konular
27
Yazma Hatali yazıyor ekranda fastboot modu da oem kilidi de açık cihazım da zaten mi 8 lite ne yapmam lazım yardımcı olur musunuz
Tüm adımları eksiksiz uyguladınız mi hocam. Mesela Keep Read Only seçeneğini işaretlediniz mi ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Tüm adımları eksiksiz uyguladınız mi hocam. Mesela Keep Read Only seçeneğini işaretlediniz mi ?
Yoksa twrp hiç mi yuklenmedi ?

berberat57

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Berat
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
5

Yoksa twrp hiç mi yuklenmedi ?
Twrp hiç yüklenmedi

Sahund19

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özkan
Cihazım
Xiaomi Mi8 Lite
Meslek
Yüksek Lisans Öğr.
Konular
27
Twrp hiç yüklenmedi
Hocam adımları eksiksiz yaptığınızda hata almamanız gerekiyor. USB hata ayiklamayi açtığınızdan ve bahsedilen driverlerin düzgün bir şekilde yüklendiğinden emin olun. Yapmazsanız eğer tek tuşla twrp yüklemeye dair video anlatımı vardı biraz araştırıp bulabilirsiniz.

Hocam adımları eksiksiz yaptığınızda hata almamanız gerekiyor. USB hata ayiklamayi açtığınızdan ve bahsedilen driverlerin düzgün bir şekilde yüklendiğinden emin olun. Yapmazsanız eğer tek tuşla twrp yüklemeye dair video anlatımı vardı biraz araştırıp bulabilirsiniz.
Bunun dışında global rom varsa telefonunuzda twrp kurduktan sonra cihazınızı yeniden baslatirsaniz twrp yerine mi recovery menüsünü görebilirsiniz. Böyle bir durum olursa ve eğer rom falan flashlayacaksaniz twrp den cikmadan once flashlayin o şekilde kalıcı oluyor twrp aklınızda bulunsun.

berberat57

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Berat
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
5

Bunun dışında global rom varsa telefonunuzda twrp kurduktan sonra cihazınızı yeniden baslatirsaniz twrp yerine mi recovery menüsünü görebilirsiniz. Böyle bir durum olursa ve eğer rom falan flashlayacaksaniz twrp den cikmadan once flashlayin o şekilde kalıcı oluyor twrp aklınızda bulunsun.
Her şeyi eksiksiz yaptigimdan eminim ama olmuyor anlamadım

Sahund19

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özkan
Cihazım
Xiaomi Mi8 Lite
Meslek
Yüksek Lisans Öğr.
Konular
27

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
program klasörünü yerel disk c nin içine kopyalayın. cihazı fastboot moduna alın. programı çalıştırın 2.adımdan devam edin, bilgisayarda adb sürücülerinin kurulu olduğundan emin olun.

berberat57

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Berat
Cihazım
Mi 8 lite
Konular
5
program klasörünü yerel disk c nin içine kopyalayın. cihazı fastboot moduna alın. programı çalıştırın 2.adımdan devam edin, bilgisayarda adb sürücülerinin kurulu olduğundan emin olun.
Ya çok afedersin benim oem kilidi açık değilmiş ben ordan açınca direkt açılıyor saniyodum ama bir şey daha sorabilir miyim. Mi unlocker telefonu görmüyor fastboot modunda olmasına rağmen bunu nasıl çözebilirim

By.TRabZonLu™

[☾★ ] ɑվվılժıՀ
Emekli Yönetici
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oflu
Cihazım
OnePlus 9 Pro
Konular
498
Ya çok afedersin benim oem kilidi açık değilmiş ben ordan açınca direkt açılıyor saniyodum ama bir şey daha sorabilir miyim. Mi unlocker telefonu görmüyor fastboot modunda olmasına rağmen bunu nasıl çözebilirim
Driverlari yükleyin

Üst Alt