Yardım Sadece 2G Çekiyor

redwire

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrehan
Cihazım
Redmi Note 10S
Konular
5
Arkadaşım bu model telefonu yeni aldı ve hattı takınca 4.5G ayarlı olmasına rağmen sadece 2G çekiyor. Aynı hattı denemek için kendi telefonuma taktım ve sorunsuz çalıştı. Telefon Bilgileri kısmından baktım bi sorun göremedim benim telefonumla aynı ayarlarda. Bunun bir çözümü var mı acaba?

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Arkadaşım bu model telefonu yeni aldı ve hattı takınca 4.5G ayarlı olmasına rağmen sadece 2G çekiyor. Aynı hattı denemek için kendi telefonuma taktım ve sorunsuz çalıştı. Telefon Bilgileri kısmından baktım bi sorun göremedim benim telefonumla aynı ayarlarda. Bunun bir çözümü var mı acaba?
AYARLAR-SİM KART VE MOBİL AĞLAR-SİM KART AYARLARI-TERCİH EDİLEN AĞ TİPİ-GSM/WCDMA-LTE BU SEÇENEĞİ SEÇİN TELEFONU UÇAK MODUNA ALIP TEKRAR UÇAK MODUNDAN ÇIKARIN EGER OLMAZSA TELEFON İÇİN 4.5G AYARLARI TANIMLANMAMIS DEMEKTİR ŞEBEKE OPORETÖRÜNE GÖRE AĞ AYARLARI TALEP EDİN

Oyla:

redwire

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emrehan
Cihazım
Redmi Note 10S
Konular
5
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yalnız ayarlarda sizin dediğiniz seçeneği göremedim, LTE/TD-SCDMA/UMTS seçili bende, arkadaşımda da aynı şey seçili. Hatta bi sıkntı yok çünkü kendi telefonuma taktığımda 4.5G çekiyordu.

Oyla:

aslan568

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yaşar
Cihazım
Mi Note 10 Pro
Meslek
tekniker
Konular
33
Yalnız ayarlarda sizin dediğiniz seçeneği göremedim, LTE/TD-SCDMA/UMTS seçili bende, arkadaşımda da aynı şey seçili. Hatta bi sıkntı yok çünkü kendi telefonuma taktığımda 4.5G çekiyordu.
Hocam hangi rom kurulu cihazda ve cihaz imei repair işlemi gördümü yurt dısı cihazmı ?

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Ayın En Aktif Üyesi
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
8
Yurtdışı IMEI kayıtlı cihaz ise imei işleminde sorun vardır. yeniden yapılacak..

Oyla:
Üst Alt