Soru Saç ekimi siteme Sanal Post Nasıl Bağlarım?

Aksar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aksar beker
Cihazım
samsung
Konular
2
Peki Hocam ama konusu dışında dediğinizde telefon konusu haricinde her konuyu kapsar ve ben bu kategoride başka bir sürü konular gördüm onları silmiyorsunuz siz benim amacımı yanlış anladınız sanırım?

Konu içerisindeki siteler yüzünden böyle yapıyorsanız gerek yok buna keşke siteleri silip yazıyı silmeseydiniz emek veriliyor sonuç olarak Emek verilmenin ne demek olduğunu en iyi siz anlarsınız bu konuda kullanıcılara yardımcı olun köstek olmaktan iyidir.

Bizler kullanıcı olarak örnek bir site yada bir adres veremezmıyiz burada? Ayrıca bende telefon üzerine uygulamalar vs güncellemeler yaptım bu forumdan neden bana diyosunuz ki başka webmaster forumlarından temin ediniz diye bence bu yanlış bir cümle..

Siz elinizdeki kullanıcıyı tutmak yerine adres veriyorsunuz bu ne kadar mantıklı? Neyse konu açmayacağım burda birdaha...!

Son düzenleme:

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.183
Konu içeriği site yapısına ve kurallarına ayrı olduğu için düzenlenmiştir. Bu tür sorularınızı webmaster forumlarında sorabilirsiniz.

Aksar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aksar beker
Cihazım
samsung
Konular
2
Sayın yönetici yukardaki mesajımı umarım doğru şekilde anlamanızı sağlayabilir..

HiddeNKinG

Administration
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan Özkan
Cihazım
Xiaomi 13
Meslek
Uçak Tek.
Konular
1.183
Sayın yönetici yukardaki mesajımı umarım doğru şekilde anlamanızı sağlayabilir..
Ben size daha kolay çözüm bulabileceğiniz bir yer sundum amacımız zaten burda ki herkese yardımcı olmak ben de size bunu söyleyerek yardımcı olduğumu düşünüyorum. Ayrıca 3 4 mesajı olan bir kişinin bu şekilde link içerikli konu açması reklam amacını daha fazla ön plana çıkarıyor .

Mi MIX 2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aksar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aksar beker
Cihazım
samsung
Konular
2
Peki dediğiniz gibi olsun ama 3-4 mesajda olsa arada olsada gelip bakıyorum neler var diye bir çok kullanıcı var aylar boyu gelmeyen yada 2 - 3 ayda bir gelip 1 mesaj yazan arkadaşlar lütfen bu spam olarak algılanmasın..

ozhan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Özhan
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Konular
1
Peki dediğiniz gibi olsun ama 3-4 mesajda olsa arada olsada gelip bakıyorum neler var diye bir çok kullanıcı var aylar boyu gelmeyen yada 2 - 3 ayda bir gelip 1 mesaj yazan arkadaşlar lütfen bu spam olarak algılanmasın..
Öncelikle SSL alacaksın ve anlaşmalı bankana gidip başvuru yapacaksın. Banka mesafeli sözleşme gibi, kullanım koşulları gibi birşeyler istiyor sitede bulundurmani. Daha sonra ödeme ekranına entegre edeceksin. Çok teknik konular. Bende tam bilmiyorum ama mantık bu. Her webmaster da bilmiyor bunu yapmayı. Bazı siteler farklı ödeme yollarını kullanmak için direkt bankalar ile değil aracı kurumlarla anlaşıyor. Onun entegresi daha kolay, bunu belki sen bile yapabilirsin.

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt