Yardım Saat ve messenger sohbet baloncugu sifirlanmasi

xcenteor

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ugurcan
Cihazım
Mi5
Konular
16
Merhabalar biliyorsunuz ki türkiyenin saati bi kac ay once 1 saat ileri alindi. Bende dolayisiyla 1 saat ileri aldim fakat telefonumu acip kapattigim zaman saat eski haline donmus oluyor ve ayni sorun messenger sohbet baloncugundada var. Messenger sohbet baloncugunu aciyorum fakat telefonu acip kapatinca tekrar kapanmis oluyor lutfen yardim edermisiniz teşekkürler

lazye

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
OnePlus 6
Konular
30
telefonu otomatik +3 saat diliminde ise otomatik saat dilimini kapatıp +3 minsk seçin otomatik olmasın daha sorun yaşayacağınızı sanmıyorum

Oyla:

Mustayfa06

Ŋє мυTℓυ Tüякüм Đιуєηє!
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Öğrenci
Konular
13
Merhabalar biliyorsunuz ki türkiyenin saati bi kac ay once 1 saat ileri alindi. Bende dolayisiyla 1 saat ileri aldim fakat telefonumu acip kapattigim zaman saat eski haline donmus oluyor ve ayni sorun messenger sohbet baloncugundada var. Messenger sohbet baloncugunu aciyorum fakat telefonu acip kapatinca tekrar kapanmis oluyor lutfen yardim edermisiniz teşekkürler

Saat sorunu olarak lazye hocamın'da dediği gibi saati ayarlardan "Bölge" kısmına gelerek +3 olan bir bölge seçiniz.
Messenger sohbet balonu ise Ayarlar>İzinler>Diğer İzinler'den Messengeri bulup tıklayın> En altta Açılır pencere gösterme kısmını Kabul et olarak değiştirin.

Oyla:
Üst Alt