Soru Saat önerisi

Pukiii

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali Kemal
Cihazım
Note 8 Pro 64GB
Meslek
Öğrenci
Konular
7
Merhaba arkadaşlar inşallah konuyu doğru yere açmışımdır pek emin olamadım. Kusurum olursa affola :) 900 Türk Lirası kadar bütçem var. Amazfit'in okadar saati var ki kafam yandı. Sizce hangi saati almam daha doğru olur ? Anlayamadım. Yardım eder misiniz ? ( Kullandığınız başka marka da olur)

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Hocam merhaba,
Bende bu aralar akıllı bir saat bakıyorum. n11 11.11 kampanyasından uygun bulabilirsem alacağım. Huawei, Amazfit, Haylou gibi saatlere bakıyorum.
Konulara bakarken sizin Huawei Watch Gt 2 kullandığınızı öğrendim. Bende bunun spor modeline bakıyorum. Siz ne derece memnunsunuz? Tecrübelerinizi paylaşırsanız çok memnun olurum.
Beklentilerim;
  • Şarj süresi iyi olmalı (15-20 gün gitmeli)
  • Bildirimler sorunsuz olmalı (üst üste mesaj geldiğinde en son mesajı göstermesi gibi)
  • Gün ışığında, güneş altında ekran rahat okunabilmeli
  • Gelen aramayı isim ve/veya foto ile göstermesi
  • Ekran çift tıkla uyanması (çok önemli değil ama olursa iyi olur )
  • Saat temalarının fazla olması
Sıralamayı benim için önem sırasına göre yaptım diyebilirim.
Ben çok memnunum, istediğiniz ve sıraladığınız tüm özellikler mevcut, batarya kullanıma göre değişir, bende yaklaşık 10 - 12 gün gidiyor

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk

Oyla:

blckwolf

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Cihat
Cihazım
Amazfit Bip
Konular
0
Hocam merhaba,
Bende bu aralar akıllı bir saat bakıyorum. n11 11.11 kampanyasından uygun bulabilirsem alacağım. Huawei, Amazfit, Haylou gibi saatlere bakıyorum.
Konulara bakarken sizin Huawei Watch Gt 2 kullandığınızı öğrendim. Bende bunun spor modeline bakıyorum. Siz ne derece memnunsunuz? Tecrübelerinizi paylaşırsanız çok memnun olurum.
Beklentilerim;
  • Şarj süresi iyi olmalı (15-20 gün gitmeli)
  • Bildirimler sorunsuz olmalı (üst üste mesaj geldiğinde en son mesajı göstermesi gibi)
  • Gün ışığında, güneş altında ekran rahat okunabilmeli
  • Gelen aramayı isim ve/veya foto ile göstermesi
  • Ekran çift tıkla uyanması (çok önemli değil ama olursa iyi olur )
  • Saat temalarının fazla olması
Sıralamayı benim için önem sırasına göre yaptım diyebilirim.
Ben Amazfit GTR 47 mm saat kullanıyorum. Notify for Amazfit programının full sürümüyle beraber kullandığım için bütün özelliklerini çok rahatlıkla görebiliyorum. Çoğu kullanıcının yaşadığı bildirim, türkçe karakter sorunları gibi sorunlarım yok. Tüm gün telefona bağlı olduğu zaman 14-15 gün, günde 3-4 defa bağlandığı zaman 90 güne varan şarj dayanımı var. Yine Notify for Amazfit programı ve amazfitwatchfaces.com aracılığı ile binlerce ara yüz kullanma şansım var.
Diğerlerine gelince;
Haylou biraz daha Mi band 5'in saat görünümlü olanı, GTR veya GTS ile kıyaslanmaz. Mi Band 5 ile ne alıyorsanız bunda da o var. Daha fazlası yok.
Huawei Watch GT2'ye gelince, yukarıda Amazfit GTR için yazdıklarımın üzerine 4 gb hafıza, telefonla bağlı olduğunda saatten telefon görüşmesi yapabilme gibi ek özellikleri var. O yüzden bir tık daha üstte diyebilirim.
Ek olarak bildiğim kadarıyla şimdilik hiç bir saat bildirimlerde veya aramalarda resim göstermiyor.

Oyla:
Üst Alt